1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Dark Messiah of Might and Magic

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil deidarak, 27 Říjen 2015.

1. deidarak

deidarak Člen

Zdravím všechny překladatele i běžné uživatele. Hledám překlad hry Dark Messiah of Might and Magic určený na Steam verzi.Nějaký jsem po brouzdání na internetu našel ale po nainstalování mi nejde. Hra je stále v angličtině. Přímí překlad na Steam verzi jsem nenašel.Kdyby někdo věděl dejte vědět ;) . Dostal jsem chuť si to zahrát jako puberťák jsem měl někde doma i krabicovku :)

díky moc

• Informativní Informativní x 1
  2. Swayvill

Swayvill Čestný člen

Taky jsem o tom hodně googlil, ale bohužel hra vyšla česky v krabici myslím od Cenegy s exluzivní češtinou pouze pro tu krabicovku...podobně jsem pohořel třeba s prvním Assassins Creed :(

Ale třeba tady někdo má jinou zkušenost...

3. Britarn

Britarn Člen

Naposledy upravil moderátor: 27 Říjen 2015
  4. deidarak

deidarak Člen

Ty jsem všechny zkoušel ale možná jen špatně. Když stáhneš jakoukoliv češtinu z ulož.to tak tam nemáš návod jen složku treba resource tak je jasné že to máš nakopírovat do složky s hrou a přepsat. Ale kurňa Ať dělám jak dělám nic a hra je pořád ENG. Třeba je možné, že stačí jen napsat do cíle nějaký příkaz typu -Language Czech, ale nic takového zatím nefunguje :mad::):wideyed:. kdyby náhodou se tady našel autor jedné z češtin, budu rád za pomoc.

Díky moc

5. Britarn

Britarn Člen

Ale tohle jsou češtiny z Cenegy :) Žádná jiná nejní :D Měli to na warforku a taky nevědí, jak na to :O Já tu hru nemám nainstalovanou, ale někdy na to mrknu :) Ale snad na to někdo brzo přijde :)

6. Nedávno jsem si hru na Steamu také koupil. Do složky Steam\steamapps\common\Dark Messiah Might and Magic Single Player\mm_czech jsem nakopíroval složku resources a soubory czech1.1 a efis2.2 z archívu s češtinou (Asi by stačilo nakopírovat pouze složku resources\english, která obsahuje texty, ale už jsem neexperimentoval). Pak jsem hru ve Steamu zapnul a byla v češtině.

7. jurajjanosik

jurajjanosik Člen

Jednou ji vydaly v levelu 200 i s přeloženýma videama.

8. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

V Levelu vydávaly jen ženy?

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  9. Decker

Decker Člen

Mám doma tu krabicovou verzi v CZ, když bude zájem klidně to někde uploadnu... (pro vytažení češtiny).

10. Čeština na uloz.to je funkčná (je vytiahnutá s krabicovej verzie), len asi každý robí chybu pri jej aplikovaní...:)
    Treba vytvoriť novú zložku s názvom mm_czech v adresári Steam/steamapps/common/Dark Messiah Might and Magic Single Player. Do novej zložky "mm_czech" nakopírujte zložku resources a súbory czech1.1 a efis1.2 z archívu s češtinou.

11. ferar360

ferar360 Člen

Súbory czech1.1 a efis1.2 nie sú potrebné, stačí zložka resources. A nie je zlý nápad pridať k tomu zložku media, kde sú videá s CZ titulkami. K zložke media som sa dostal, lebo mám CZ verziu z Levelu, inštaláciou CZ exe do hry a z inštalátoru som získal zoznam súborov a potom nebol problém.

Sdílejte tuto stránku