• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Crusader Kings II

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Ahoj,
s překladem bohužel nemám vůbec zkušenosti,ale tahle hra mi nějak učarolovala.Co jsem tak koukal nikomu se do jejího překladu nechce,ale mě osobně (jen pro vlastní potřebu) by to vůbec nevadilo.Tak se chci jen zeptat,jestli by se tu nenašel někdo,kdo by mi vysvětlil,jak na to.Za každou radu budu rád.

Milhousek

Čestný člen
Člen
jajjun vydal češtinu na tuhle hru. Stačí si ji jen najít na jejich stránkách, stáhnout a nainstalovat.

Bohužel nestačí.Ta čeština je strašně stará...Ke Crusader Kings vycházej neustále nový DLCéčka a ty sou bez překladu.Proto hledám jen někoho,kdo by mi vysvětlil základy a při tý přiležitosti si chci aspoň zkusit udělat češtinu.

kajik68

Člen
Fakt nevím Joe, kde jsi vzal fakt, že je čeština na CKII hrozně stará??-jsou přeložena i všechna DLC. Jak ti radil Milhousek, podívej se na Jajjunovo stránky a nevymýšlej(nepřekládej) již dávno vymyšlené(přeložené);)

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.