• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Craft the World

Craft the World 1.9.006

Zdravíčko, jsou nějaké nové informace, jestli bude aktualizace češtiny?
 
Ahoj, taky bych požádal, jestli by bylo možné češtinu aktualizovat, děkuji
 
Veliké poděkování, tohle mě moc potěšilo. :) ...kdo si počká ten se dočká, že? :D
 
Studio tam pořád dělá nějaké změny... a tady toho bylo asi dost, hodně nových souborů do instalátoru...
Překlad není má práce, ale "Azarianova", který na tom pořád dělá...
Já dělám jen instalátor a nahrávám to sem...
 
Včerejší aktualizace 1.6.000 a nová DLC nám opět trochu zdevastovala češtinu tak pěkně prosím, smutně koukám...
 
Děkuji pěkně a věřím, že nejsem potěšen sám. :) Tahle hra mě hodně baví.
 
Budou se překládat ostatní DLC ? Nebo jsou obsažena v tom patchy? Navíc vyšel už 1.6.007
 
Přeložená jsou dvě DLCčka - viz hlavní téma profilu. Jestli jsou nějaká další netuším - já tuhle hru ani neznám :D
Toto je dílo "Azariana" - jednoho z našich překladatelů... dělá to sám... Já to sem jen hážu...
 
Poďakuj mu zamňa.......................................................................................................................:)
 
vydali DLC - Lonely Mountain zas to rozhasilo češtinu..........................................................................fnuk fnuk
 
Ahoj, plní se vám achievementy, když je nainstalovaní čeština? Splnil jsem 3 ještě v angličtině a od té doby x-hodin nahraných a nic. Děkuji za radu
 
Ano achievementy funguji i v cestine musis grat dal ja osobne primo na archovmenty nejedu nicmene do teraz mam 42 aciku hotovych potisi kdyz to napise ze zento acik splnilo 0,x % aniz bych se o to pokousel...
 
Back
Top