1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Craft the World 1.6.006

Překlad strategické hry

1. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

PredatorV přidal nový překlad:

Craft the World - Překlad strategické hry

Zjistěte více o tomto překladu...

2. PredatorV

3. Může mi někdo poradit s tím, že když nainstaluju češtinu do hry a pak spustím hru tak mi hra zamrzne v načítání?

4. PredatorV

Napadá mě, že vyšla nová verze a CZ nemusí být aktuální, jelikož došlo i např. ke změně fontů?
    Už se na tom pracuje...

5. PredatorV

Nahrána aktualizace CZ na aktuální verzi 1.4.010 - pokud by se vyskytly problémy, pište na SZ...

6. Tak na STEAMU je už verze 1.4.011 ale ta čeština na 1.4.010 funguje tak díky moc.

7. Ahoj

vyšla nová verze 1.4.014 ,prosím o úpravu češtiny. A moc dík za češtinu

Arusiv

8. Krásný večer,
    také moc prosím o upravení češtiny na verzi 1.4.014 a obecně moc děkuji za překlad.
    Jesabell

9. PredatorV

Upraveno je to už dávno, ale nedaří se to nahrát na disk překladů a hlavní admin, který jediný má přístupy ke všemu se neozývá...
    Zkusil jsem zase napsat...

10. PredatorV

Ze záhadného důvodu nelze přepsat stávající soubor na disku Překladů her a hlavní admin nějak nereaguje :(
    Proto dávám odkaz sem (+ do tématu hry)
    CZ pro verzi 1.4.014

11. PredatorV

To tam každičký ten patch háže EN texty? Skutečně každý patch zasahuje do textů a něco přidává?
    Nejsem překladatelem této hry, ani jsem ji nehrál... tak nevím, ale i ta jedna tisícina už způsobuje problémy?

Samozřejmě dám vědět překladateli a jak to upraví, nahodím novou...
    Bohužel stále zlobí systém přepisu na disku Překladů her (a asi takovou drobnost admin nechce moc řešit), tak to bude už asi jen formou odkazů :( ).

12. Ve verzi 1.4.015 změnili strukturu instalačního adr. V 1.4.014 byla skoro celá hra v main.pak, teď už obsah rozbalen do rootu hry. Jde to trochu oprčit nicméně je to takový kočkopes když nemám páru kde všude jsou souvislosti mezi soubory.

13. PredatorV

Aha, děkuji za info ;)
    Překladateli jsem už dal vědět... jak to upraví, udělám nový instalátor a nahodím...

14. PredatorV

Sdílejte tuto stránku