• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Cold Waters

Cold Waters 0.9c+

Spid3rCZ

Překladatel
Příspěvky
129
Skóre reakcí
644
Bodů
0
Spid3rUL přidal nový překlad:

Cold Waters - Překlad ponorkového simulátoru z období Studené války.

Překlad duchovního nástupce ponorkového simulátoru Red storm rising.
V této hře se ocitáte v kůži amerického ponorkového kapitána, kterému je svěřena jedna z atomových ponorek námořnictva USA. Bojovat je možné ve třech kampaních a to proti Sovětům v letech 1968, 1984 a proti ČLR v roce 2000.

Stažený soubor pouze rozbalte a uvnitř ukrytý adresář "override" vložte do adresáře "StreamingAssets".

Pro steam verzi to tedy bude následovná cesta vypadat takto:

... steamapps\common\Cold...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Zajímavá hra. Podívám se na ni. O studenou válku jsem se vždy zajímal.
 
Překlad tutorialu a nápovědi by se možná taky hodila. Hra je celkem dost propracovaná a nemusela by být všem lidem úplně jasná.
 
[QUOTE="Lu...[/QUOTE]

Na překladu výcviku jsem začal pracovat, stejně tak na nápovědě. Základem bylo přeložit nejprve komplet hru včetně důležitých proměnných, které se do výcviku i nápovědy propisují.
 
Už se nemůžu dočkat, až se přeloží i zbytek.:smile: Jsem opravdu vděčný za překlad této hry.(y)
 
Nechci být nějak neslušný a nemyslím to špatně ale chtěl bych se zeptat, jestli se dopřeloží i zbytek hry (tutorial). Ptám se jenom abych nečekal zbytečně.
 
Pěkné. Už se těším, až bude hotovo. Nechceš následně zvážit i překlad druhoválečného předchůdce této hry Atlantic Fleet?
 
Děkuji za překlad.Opravdu výborná práce.Můžeš nastínit kdy bude zhruba dopřeložen tréning a nápověda?Děkuji
 
Back
Top