• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Cognition: An Erica Reed Thriller

Cognition: An Erica Reed Thriller 1.0

ADV Dream

Překladatel
Příspěvky
219
Skóre reakcí
255
Bodů
0
ADV Dream přidal nový překlad:

Cognition: An Erica Reed Thriller - Jedná se o náš hlavní projekt na kterém právě pracujeme

Jedná se o do čtveřice epizod rozdělený titul, na kterém se podílela, v roli konzultantky scénáře, Jane Jansen. Adventura s ručně malovanou grafikou od komixového výtvarníka Romana Molenaara sází na atmosféru a detektivní práci hlavní představitelky Ericy Reed, bostonské agentky FBI. Ta ztratila bratra, který byl jednoho dne nalezen jako oběť dosud nevypátraného sériového vraha. Mimo detektivní práce však Erica disponuje i zvláštními schopnostmi nebo spíše nadáním. Dokáže vidět minulost,...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Pokud si vybavuju, Cognition má zajímavý příběh. Ať se práce daří a hodně dodělaných adventur v Novém roce.
 
Výborne, teším sa. Akurát som si túto hru nainštaloval s tým, že idem hrať, ale ešte počkám na preklad.
 
Děkujeme všem za přání a podporu :). Tento překlad je náš primární a postupuje celkem rychle. Věříme, že se ho někdy v druhé polovičce roku dočkáte :).
 
Super, díky moc. Hru mám koupenou, ale nehrál jsem. Za český překlad budu moc rád!
 
Díky moc za rozhodnutí přeložit Cognition: An Erica Reed Thriller. Už aby to bylo :)
 
Můžu se zeptat jak přesně se to instaluje? Ať to nakopíruju do jakékoli složky v adresáři hry, tak mi tlačítko "instalace češtiny" zůstane zešedlé.
Děkuji za odpověď.
 
[QUOTE="zd...[/QUOTE]

Zdravíme, pokud máte potíže s instalací, pro každou episodu zkuste tento postup:

1/ zvolit verzi steam nebo gog, podle toho, kde byla hra zakoupena
(např. pro episodu 1, gog : cestina_coge1_gog_final_v10.exe)

2/ zkontrolovat, jestli máte nainstalovanou aktuální verzi hry (instalátor funguje pouze na aktuální verzi hry),
podle velikosti souboru resources.assets (v txt instalátoru je velikost uvedena)

3/ instalátor se nahrává do adresáře, kde se hra spouští
(tj. např. pro episodu 1, gog: kde je spustitelný soubor hry a soubor gog.ico : gog games\cognition - episode 1)
(pro episodu 3 je nutno nahrát s instalátorem i dat soubor)

snad toto pomůže při problémech s instalací
 
Back
Top