1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Code Vein

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil kubinx8, 11 Říjen 2019.

1. kubinx8

kubinx8 Člen

Zdravím. Rád bych zjistil, jestli by se našli nějací překladatelé, co by se chtěli pustit do této rpg hry. Zatím nechci nic rozjíždět, ale pokud by byl zájem... Na zkoušku jsem si vytáhl texty a Textu je tam celkem dost - cca 28000 řádků. Dejte vědět.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Bylo by opravdu skvělé, kdyby se tato Japonská hra přeložila. Vypadá opravdu velice zajímavě na navíc je to souls hra.
    Překladatelský tým bych rozhodně finančně podpořil...

3. kubinx8

kubinx8 Člen

Tak se ještě zeptám na něco jinýho. Chtěl by ještě někdo kromě Vampire Virgina překlad této hry?

4. Já určitě taky mělo by to být povedené rpg v krásném grafickém kabátě:thumbsup:

5. Myslím, že lidí se najde mnoho. Zkus třeba vytvořit hlasovaní, takhle si toho třeba někdo ani nevšimne.....;)

6. Urcite je o to zaujem ale je toho celkom dost na preklad (boze to je ale stupidna ochrana na minimum 75 znakov)

7. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Zájem by byl určitě ..... samozřejmě i s finančním příspěvkem pro překladatele :)

8. kubinx8

kubinx8 Člen

Zatím nic neslibuji, proto jsem ani nezaložil stránku s překladem. Začal jsem postupně překládat a testovat jak to bude fungovat a vypadat. Ale jak říkám dělám to sám a NIC zatím neslibuji...

Sdílejte tuto stránku