• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Co právě teď hrajete?

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Rozjel jsem zrovna Biomutanta a je to paráda, hodně mě to baví. :beaming_face_with_smiling_eyes:
 
Zdravím, jako hraju prakticky všechno, momentálně ale nejvíce hry typu LoL, Dota 2 a pak hry od Hi-rez studios jako je například Paladins či Rogue company. Ale jsou i výjimky, nepozřu sportovní hry jako Fifa aj...A závodní hry taky nemám moc v oblibě.
 
No v poslední době spíše hry co mají coop ale těch opravdu povedených moc není. Takže nějaké doporučení není na škodu :) hráli jsme Grounded což nebylo špatné v rámci free víkendu ale jinak na to že je to early acces tak 30E je moc na to kolik je tam obsahu, a teď občas na odreagování Snowrunner
 
ja som dostal chuť na Wolfa, začal som teda Wolf 2009, už som aj zabudol, že to bolo také zlé, nasledoval stále skvelý Wolf: New order a potom to šlo opäť z kopca, otrasný Old blood a trošku lepší New Colossus a chcel som skúsiť aj tú novú časť či to je až také zlé ako sa píše ale to už som nemal síl
 
Dohrála jsem Pilars of Eternity a momentálně hraju podruhé Tyranny. Škoda že není čeština pro Pillars of Eternity 2 - ráda bych si tu hru zahrála, ale bez češtiny (příp. slovenčiny) je to pro mne bezpředmětné :(
 
Poslední dny si jedu Bloons TD Battles 2. Jen škoda, že je to tak moc p2w ale jako oddechovka je to super.
 
Paras:
Kéž bys měl pravdu. Já si klidně počkám (pokud se toho dožiju :D)
 
momentálne hrám AC: Odyssey, len mi už nestíha procesor, v mestách procesor ide aj 100%, už to bottleneckuje, trebalo by lepší procesor :beaming_face_with_smiling_eyes:
 
Po dokončení parádního Death stranding (Kojima je prostě génius) jsem rozehrál Beond a steel sky se zdejší kvalitní češtinou. To občas proložím multiplayerovou střílečkou Rogue company.
 
Momentálně hraji Farming Simulator 22. Je to moje první setkání s touto sérii. Dále si dám občas Black Mesa s českým dabingem :)
 
Barbare, díky, inspiroval jsi mě, hned jsem si ji koupila a jdu na to. Kdysi před lety jsem Planescape Torment hrála, ale nějaký bug mi ji tenkrát znemožnil dohrát. Tak teď si to vynahradím.
Takže abych jenom nespamovala, začínám hrát Planescape: Torment: Enhanced Edition
 
Naposledy upraveno:
Graveyard Keeper, ale rozehráno toho mám povícero Elex, Medieval dynasty, Heroes 3 hota, Ember, novou MMO Myth of Empires (ta má i "češtinu" :D ) k aspoň demu Wartales se rozhodně chci vrátit, to mě hodně zaujalo a na co se hodně těším až vyjde je Blacksmith Legends
 
Barbare, díky, inspiroval jsi mě, hned jsem si ji koupila a jdu na to. Kdysi před lety jsem Planescape Torment hrála, ale nějaký bug mi ji tenkrát znemožnil dohrát. Tak teď si to vynahradím.
Takže abych jenom nespamovala, začínám hrát Planescape: Torment: Enhanced Edition


Pár rad do života pro tuhle hru co jsem napsal kdysi dááávno.

Postupy když jedete za válečníka což ze startu doporučuji než změníte povolání je válečník. Dejte si starotvní sílu max což je 18 aby a ona na sedmé urvoni sama přeskočí na 19 a pak stačí jen bodík a máte 20. Až změníte povolání za kouzelníka doporučuji to stejné.

Startovní kombinací, kterou všem doporučuju abyste úspěšně dohráli Plane-Scape a nenechali si nic ujít je tahle: Startovní staty dejte 14 WIS, CHAR a INT zbytek dejte do STR. Proč CHAR, INT a WIS? No WIS vám přidává zkušenosti a díky INT máte více dialogových možností a nepřipravíte se o pár qvestíků a Charizma vam zaručuje krom dobrých cen téže jiné dialogy . Jeďte tak do 9 levelu za válečníka ( použijte ten trik s tím postupováním ) a JEDINOU ZBRAŇ co se pořád učte je dýka (no doporučil bych aspoň jednu hvězdičku do seker kvůli Vhailorovi-pozn. Rendy) !!! Na 9 úrovni zajděte za Mebbeth a požádejte ji o to, aby vás začala učit Magii. Nastane zajímava věc a to ta, že vytrénované skilly na zbraň vám vždy zůstanou, ale palcát nebo sekeru nemůžete jako mág použít, ale dýku ano . Právě teď se stáváte velkym zabijákem na nože + kouzla. Dašíi dobrá věc je nebát se a vážně silně dávat vše do WIS a INT, já osobně sem nedal ani jedinej bod do Obratnosti neb škoda bodů. Charismu získáte určitě taky díky qvestům a odolnost ?? Nu použil sem jen kapky ( u odolnosti jedna důležitá věc, i když máte 11 a dejme tomu na 13 levelu ji zvýšíte na 12 tak vám životy přibydou za všechny úrovně !). K finale sem mel staty tyhle - 25,21,20,9,19,19, jsou uvedeny bez posilovacích věcí jako tetování či prsteny a je to hlavně díky bronzové kouli, kde sem si teda už dal něco na tu odolnost, abych byl trochu životovej . Ještě bych měl dodat jednu věc když sem začínal jako mág byl sem na 9 úrovni a hádejte co se stalo na 15??? Dostal sem 1 bod do INT a na 22 sem dostal dva body do INT

Tímto přestávám spamovat :)
 
Původně jsem se chtěl pustit po dohrání TW:Warhammer 2 do TW:Troy, ale místo toho potřetí začnu Planescape: Torment: EE :) Troja počká...
 
Neustále mám rozjetý Train Simulator Classic. A zkouším proniknout do Anno 1404. I když mám koupené Anno 1800, tak ta doba 15. století mi sedí víc.
 
Marvel's Midnight Suns, pěkně v češtině docela mě to chytlo.
Hra môže byť fajn ale pekne v češtine myslíš zrejme v tej nezmyselnej AI češtine? Normálna kvalitná čeština na tuto hru neexistuje čo som pozeral alebo sa mýlim?
 
Marvel's Midnight Suns, pěkně v češtině docela mě to chytlo.
Tam je takového pokecu, vtípků a slangu, se kterými si stroják neporadí, že si nedovedu představit, kolik věcí tam bude blbě. Pokecy mezi misemi potom ztratí smysl.
 
Back
Top