• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Co právě teď hrajete?

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Ja som dohral "Princov z perzie" a teraz som sa vratil ku serii Assassins creed. Idem to opat postupne od jednotky.
 
Ja práve hrám Sniper Ghost Warrior Contracts. A hneď jak to dohrám, tak sa hneď vrhnem na Star Wars jedi fallen order (konečne nejaká poriadna SW hra za posledných 6 rokov).
 
Posledních pár měsíců hraju : Conqueror`s Blade a asi ještě u toho zůstanu, dokud nebude čeština do
Spellforce 3
na tu se těším nejvíce
 
Já hraji momentálně Spintires. A s kámošem jsme se nedávno vrátily do starých časů a zahrály si přes lan Age of E. II
 
Já během ledna rozehrál Gothic 3, který jsem předtím dohrál pouze jednou, teď už tedy po druhé.
Vzhledem k tomu, že již čeština na Assassin's creed: Roque, tak jsem předtím chtěl tak nějak projet sérii a začal od Assassin's creed II - ale tam je problém s CZ, tak čekám až bude na novou aktualizovanou verzi.
A vzhledem jak byla poslední akce na GOG, tak jsem si ještě pořídil Zaklínače 3 - edice hra roku.
 
Tak u mne na HDD se teď momentálně nachází Wolcen Lords of Mayhem, Heroes Of Might and Magic III, C&C Red Alert 2 (sem tam s kumpánama po síti) a Age Of Wonders: Planetfall (u toho čekám na CZ od PredatorV a jeho týmu a následně se do toho hodlám totálně ponořit).
 
Screenshot_1.png

Aktuálne v PC
(znakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy)
 
Wolfenstein, Assassin's creed a Fallout. Když je teď ta karanténa, tak je času dost :D :D
 
Dragon Age (nedohrané), Kingdom Come (bojujeme spolu už 2 týždne) ...karanténa nevyberá
 
Heroes 3 HD edici od Ubisoftu, Grim Dawn s oběma datadisky a připravuju se na Beholdera 1 s češtinou.
 
Také bych rád měl více času. No před pár dny dorazilo Detroit Become Human na PC, takže si ho teď užívám.
 
J jsem se pustil do Conan Exiles a je to TOP hra, naprosto výýýborné , jsem naprosto spokojený :bi:
 
Divinity 1 a Dvojku hravam na Nintende Switch tie hry su velky klenot aj vdaka profesionalnej prace prekladatelov . Lebo bez cestiny sa to hrat neda .
Skoda ze nikdo nechce prelozit Pillars of eternity deadfire .
 
Já už mám delší dobu rozehraný Fallout 4 a k tomu Surviving Mars. A občas si zajezdím ve Forza Horizon. A před týdnem jsem odinstalovala nedohraný AC Odyssey, je to na mě moc dlouhé, po 40 hodinách jsem prý měla splněno asi 30% hry a začalo mě to nudit, stále dokola to samé.
 
Total War: Warhammer 2, české Creaks (dobrá hra ale Machinarium bylo lepší) a Baldurs Gate 2 EE.
 
Ahoj všem,

hlavně srdcařům série Gothic.
Řekl jsem si, že zavzpomínám na dobu hodně let vzad a nainstaloval jsem si moji srdcovku Gothic 3. Ale stalo se mi něco, co jsem zde nikde nenašel. Všechno se spustí, načte se, čeština funguje (patch 1.75), ale !! Zbraně nelze měnit, resp. ani nenasadíte druhou zbraň či štít, tedy prakticky je hra nehratelná. Nefunguje označení zbraně/štítu a prakticky čehokoliv v inventáři myší a tedy tím zabránění jeho použití. Tedy prakticky nefunguje levé tlačítko při interakci s věcmi a zbraněmi v inventáři.

Ze začátku to zase tak nevadí, protože máze pouze jednu zbraň a můžete zbraň přetáhnout do nabídky rychlého použití a přes přiřazenou klávesu 1-9 zbraň aktivovat; ale na rozdíl od Risenu nelze do rychlé lišty použít dvě zbraně naráz.

Pokud jste se s tím někdy setkali, prosím o pomoc.

Díky. PAflik (případně napište paflik(at)seznam.cz)
 
Momentálně hlavně Greedfall v rámci testování češtiny a znovu jsem si nainstalovala Risen a Risen 3 a harji je střídavě :)
 
Ahoj všem,

hlavně srdcařům série Gothic.
Řekl jsem si, že zavzpomínám na dobu hodně let vzad a nainstaloval jsem si moji srdcovku Gothic 3. Ale stalo se mi něco, co jsem zde nikde nenašel. Všechno se spustí, načte se, čeština funguje (patch 1.75), ale !! Zbraně nelze měnit, resp. ani nenasadíte druhou zbraň či štít, tedy prakticky je hra nehratelná. Nefunguje označení zbraně/štítu a prakticky čehokoliv v inventáři myší a tedy tím zabránění jeho použití. Tedy prakticky nefunguje levé tlačítko při interakci s věcmi a zbraněmi v inventáři.

Ze začátku to zase tak nevadí, protože máze pouze jednu zbraň a můžete zbraň přetáhnout do nabídky rychlého použití a přes přiřazenou klávesu 1-9 zbraň aktivovat; ale na rozdíl od Risenu nelze do rychlé lišty použít dvě zbraně naráz.

Pokud jste se s tím někdy setkali, prosím o pomoc.

Díky. PAflik (případně napište paflik(at)seznam.cz)
Odpověď máš na Gothicfórum: http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=87&t=22679.
 
Já hraju Iron Harvest a doporučuji všem je to paráda! Jak herně tak příběhově prostě povedený..
 
Já jsem konečně po čtyřech letech dohrála Zaklínače 3 + oba datadisky (sice nejkomplexnější a nejhezčí, ale za mě zbytečně dlouhé se zbytečně mnoho možnostma, zlatá jednička, tu jsem dohrála pětkrát, trojku nemám v plánu si zopakovat. A kdyby nebyl mod na rychlé cestování odkudkoliv (škoda že to nešlo i kamkoliv) a autoloot a snížení rychlosti opotřebení zbraní a zbrojí tak bych ho nejspíš ani nedohrála) a teď relaxuju v Británii ve Forze 4.
 
Já se pustil do Days Gone, což je parádní a hezky se to hraje, do toho jsem dnes domluvil testování jedné nevydané hry, která bude mít plnou podporu češtiny :)
 
Days Gone už mám nainstalované taky, tak asi dneska zkusím. Akorát mě děsí to, co bylo napsané v recenzi, že by to mohlo být o třetinu kratší, že je to uměle natahované. Ostatně ze stejného důvodu jsem nedohrála Assassin`s Creed Odyssey a nejspíš ani nedohraju, mám hotovo 40% hry a nebaví mě to, je to stále to samé a ani nemůžu jít čistě jen po hlavním příběhu (který by mě zajímal, jak to dopadne), protože je potřeba levelovat nudnými vnucenými stále stejnými vedlejšími úkoly...
 
Tak tady také něco opakuješ, ale v rámci toho, že to máš po cestě a tak nějak tě to nenutí dělat, tak je to v pořádku :) Ale to ježdění tou krásnou krajinou na motorce, toulání se po lesích ve dne a následně když padne tma a jsi ráda, že najdeš místo na schování stojí za to :)
 
Na ježdění se těším a celkově na tu krajinu, ale trochu se bojím toho stereotypu, snad nebude tak velký jako u ACO...
 
Back
Top