1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Co právě teď hrajete?

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Ascalon, 25 Duben 2015.

1. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Tak na čem zrovna zabíjíte čas? :)

2. Panny

Panny Člen

Vzhledem k tomu,že jsem rozhodl pomáhat s překladem u kteréhož teď trávím dost času tak už na hry moc času není.Zahraji si rád NavyField 2.Nebo starý dobrý HOMAM 3 :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Ascalon

HOMAM 3, hmm to byli časy když jsem to pařil jak divokej s kámošema... :D

Dneska jsem rád když si najdu hodinku/dvě na nějaké hraní... HoS/Diablo 3/Dragon Age 3...
    A už netrpělivě očekávám Zaklínače 3. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Panny

Panny Člen

Jo Zaklínač 3 to bude metla a neprospaných nocí pro mnoho lidí,věřím že můj kamarád si dá i dovolenou :D.Co se týče mě Zaklínač jde mimo mě.Počkej počkej Dragon Age 3 říkáš?Jsem asi něco zaspal.Jednička s datadiskem skvělá.Dvojka mě krapet znechutila.a o trojce ani nevim.Musim to ojuknout.Jinak HOMAM jsem právě stáhl na steamu v HD,ale škoda že prý údajně ztratili zdrojové soubory k datadiskům takže prý nebudou (to jsem teda jen slyšel).

5. Cimmeran

Cimmeran Člen

No Zaklínač 3 si myslím že bude dobrej nářez jen hodně lidi bude kvůli tomu stavět nový kompy :D

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. Ascalon

7. Panny

Panny Člen

No hrával jsem to,začátek dobrý pak si na tobě kde kdo smlsne.Obzvláště ti co tam jsou pořád a sypou do toho_Ostatně jako každá jiná onlinovka.

8. Smrajdl

Smrajdl Člen

prave ted? Zrovna jsem dohral The Walking Dead serii a uplne me to rozsekalo, to se naposledy povedlo jen Mass Effectu :thumbsup:

9. GARUSS

GARUSS Člen

No tak začnem :D

Hrám
    AC:U (Asi 18% hotové)
    The Evil Within (Základná hra prejdená 1 DLC prejdené 2 DLC rozbehnuté)
    Znova som začal hrať Watch Dogs (12% Hotové)
    Akurát som prešiel znova Sleeping Dogs Definitive Edition (Aj so oboma DLC)
    Tak isto som dokončil znova aj Ghost Recon Future Solider (Completed Verziu)
    A prešiel som znova aj Bioshock Infinite (Completed Verziu)
    S online hier hrávam Neverwinter Online
    Keď víde čeština na Dying Light dám si ho znova
    Čakám dokým sa Opatchuje poriadne GTA V (Potom kúpim)
    Čakám na vydanie Witchera 3

To je asi tak všetko za posledných 20 dní :D

10. Panny

Panny Člen

Beru to zpět.Tahle hra je nco jinýho než jsem hrával.Teď to zkouším a vypadá to zatím zajímavě.Škoda jen že jsou tam jen 2 strany.

11. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Prémiový člen Tým COTT

Taky teď hraju Might & Magic Heroes Online, ale sem zatím stále na začátku, zapínám to jen v práci :D, a důvod proč jen v práci je ten, protože čekání na jednotky je hrozně otravný, ty timery tam jsou moc velký mi připadá..., ale jinak se mi to líbí, pro takový odreágování je to dokonalý. Mimo to jsem aktuálně rozjel Dragon Age: Origin a dneska se chystám na Heroes V a možná otevřu save z BG2, než bude čeština na Pillars of Eternity a málem jsem zapoměl na Cogs, kdo má rád hádanky/puzzle, tak vřele doporučuju, zezačátku je to sice takový lehčí, ale pak se mozek opravdu zapotí :)

12. Panny

Panny Člen

To máš pravdu ta obnova jednotek je velkej opruz.

13. GARUSS

GARUSS Člen

Tak Heroes online som hral aj ja Ešte keď to len začínalo v CZ.
    A musím vám povedať že to bolo 100x lepšie a aj krajšie ako je teraz teraz je s toho práčka na peniaze nič iné.
    Spravil som LvL 30 ako nič a od vtedy ta nie je do kopy čo robiť možno sa to trocha už zmenilo neviem už to nehrám.
    Ako som pár krát dal týždenných Bossov ma to omrzelo. A najme limity na všetko keď som to hral ešte aktívne žiadne limity na matroš jednotky na nič neboli. atď....

Ináč hrám Forge of Empires, The West, čakám na Elvenar (sk/cz)

14. MicroZ

MicroZ Tým COTT Člen

No já zrovna teď moc času nemám, takže když se chci nějak odreagovat a aby to nezabralo moc času, tak zapnu NBA 2k15 nebo WWE 2k15 :)
    Ale jinak, když mám třeba přes víkend trošku času, tak si zapnu Age of Wonders III nebo Cities skylines....
    Tenhle víkend jsem díky sem vložené češtině prubnul Dying light, ale četl jsem o tom rozporuplné recenze. Hráli jste? Jaký jste na to měli názor? stojí to "za to?" :)

15. GARUSS

GARUSS Člen

Ak sa pýtaš na DL tak je to super gameska ten Parkour stojí za to a aj po grafickej stránke to majú pekne spravené.
    A ak si hral Dead Island a páčil sa ti tak toto sa ti bude tiež páčiť. A máš parádnu volnosť môžeš ísť kam chceš robiť čo chceš nemusíš za celí deň ani 1x šáhnuť na úlohu len tak sa motáš po meste a hráš sa. A v noci to už je mäso keď na seba naťaháš zo 3 stopárov či jak sa volajú. + Celkom veľká a pestrá rôznorodosť zbraní a vylepšení. A pripravujú rozsiahli nový obsah.
    Za mňa určite 9.5/10.

Sdílejte tuto stránku