• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Co právě teď hrajete?

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
S

Smazaný uživatel 666

Návštěvník
Tak na čem zrovna zabíjíte čas? :)

Pokud hrajete nějakou novinku, respektujte ostatní lidi a informace o těchto hrách dávejte do spoileru, děkuji.
 
Jo Zaklínač 3 to bude metla a neprospaných nocí pro mnoho lidí,věřím že můj kamarád si dá i dovolenou :D.Co se týče mě Zaklínač jde mimo mě.Počkej počkej Dragon Age 3 říkáš?Jsem asi něco zaspal.Jednička s datadiskem skvělá.Dvojka mě krapet znechutila.a o trojce ani nevim.Musim to ojuknout.Jinak HOMAM jsem právě stáhl na steamu v HD,ale škoda že prý údajně ztratili zdrojové soubory k datadiskům takže prý nebudou (to jsem teda jen slyšel).
 
No hrával jsem to,začátek dobrý pak si na tobě kde kdo smlsne.Obzvláště ti co tam jsou pořád a sypou do toho_Ostatně jako každá jiná onlinovka.
 
prave ted? Zrovna jsem dohral The Walking Dead serii a uplne me to rozsekalo, to se naposledy povedlo jen Mass Effectu (y)
 
No tak začnem :D

Hrám
AC:U (Asi 18% hotové)
The Evil Within (Základná hra prejdená 1 DLC prejdené 2 DLC rozbehnuté)
Znova som začal hrať Watch Dogs (12% Hotové)
Akurát som prešiel znova Sleeping Dogs Definitive Edition (Aj so oboma DLC)
Tak isto som dokončil znova aj Ghost Recon Future Solider (Completed Verziu)
A prešiel som znova aj Bioshock Infinite (Completed Verziu)
S online hier hrávam Neverwinter Online
Keď víde čeština na Dying Light dám si ho znova
Čakám dokým sa Opatchuje poriadne GTA V (Potom kúpim)
Čakám na vydanie Witchera 3

To je asi tak všetko za posledných 20 dní :D
 
No hrával jsem to,začátek dobrý pak si na tobě kde kdo smlsne.Obzvláště ti co tam jsou pořád a sypou do toho_Ostatně jako každá jiná onlinovka.

Beru to zpět.Tahle hra je nco jinýho než jsem hrával.Teď to zkouším a vypadá to zatím zajímavě.Škoda jen že jsou tam jen 2 strany.
 
Taky teď hraju Might & Magic Heroes Online, ale sem zatím stále na začátku, zapínám to jen v práci :D, a důvod proč jen v práci je ten, protože čekání na jednotky je hrozně otravný, ty timery tam jsou moc velký mi připadá..., ale jinak se mi to líbí, pro takový odreágování je to dokonalý. Mimo to jsem aktuálně rozjel Dragon Age: Origin a dneska se chystám na Heroes V a možná otevřu save z BG2, než bude čeština na Pillars of Eternity a málem jsem zapoměl na Cogs, kdo má rád hádanky/puzzle, tak vřele doporučuju, zezačátku je to sice takový lehčí, ale pak se mozek opravdu zapotí :)
 
Tak Heroes online som hral aj ja Ešte keď to len začínalo v CZ.
A musím vám povedať že to bolo 100x lepšie a aj krajšie ako je teraz teraz je s toho práčka na peniaze nič iné.
Spravil som LvL 30 ako nič a od vtedy ta nie je do kopy čo robiť možno sa to trocha už zmenilo neviem už to nehrám.
Ako som pár krát dal týždenných Bossov ma to omrzelo. A najme limity na všetko keď som to hral ešte aktívne žiadne limity na matroš jednotky na nič neboli. atď....

Ináč hrám Forge of Empires, The West, čakám na Elvenar (sk/cz)
 
No já zrovna teď moc času nemám, takže když se chci nějak odreagovat a aby to nezabralo moc času, tak zapnu NBA 2k15 nebo WWE 2k15 :)
Ale jinak, když mám třeba přes víkend trošku času, tak si zapnu Age of Wonders III nebo Cities skylines....
Tenhle víkend jsem díky sem vložené češtině prubnul Dying light, ale četl jsem o tom rozporuplné recenze. Hráli jste? Jaký jste na to měli názor? stojí to "za to?" :)
 
Ak sa pýtaš na DL tak je to super gameska ten Parkour stojí za to a aj po grafickej stránke to majú pekne spravené.
A ak si hral Dead Island a páčil sa ti tak toto sa ti bude tiež páčiť. A máš parádnu volnosť môžeš ísť kam chceš robiť čo chceš nemusíš za celí deň ani 1x šáhnuť na úlohu len tak sa motáš po meste a hráš sa. A v noci to už je mäso keď na seba naťaháš zo 3 stopárov či jak sa volajú. + Celkom veľká a pestrá rôznorodosť zbraní a vylepšení. A pripravujú rozsiahli nový obsah.
Za mňa určite 9.5/10.
 
Díky moc.....tak já se do toho vrhnu a uvidím :) (poslední dobou mám problém, že mě přes víkend něco chytne, pak přes týden si to nestíhám ani pustit a další víkend už ani moc nemám chuť to zase hrát :confused: ) Přinejhorším vydržím do Zaklínače, ten už klepe na dveře :D
 
Já jedu vetšinu her od Blizzardu Hearthstone, Diablo3 občas Starcraft 2. Sem tam hodím WOT. Jinak v posledni době dohraný Zaklínač 2, Tomb Raider. Trine 1 a rozehráno Trine 2.
 
Pillars of Eternity som takmer prešiel, ale Thaos mi na konci s tými dvoma kreténami riadne nakopal *****, tak teraz robím na preklade a až bude čeština hotová, idem odznovu poriadne a to bude masakééééééééér, už sa teším. Mimo to fajný masaker bol aj Wasteland 2
 
a krom toho ešte aj Homeworld, bohový bol aj Wolfenstein New Order a včul, až bude čas tak sa chystám stiahnuť toho posledného Wolfensteina
 
a takisto nesmiem zabudnúť na Starcrafta 2 Wol, HoS a teším sa na Protossov
 
V současné době mám vše jen rozehrané, protože na hraní nějak není v poslední době ani čas, ani chuť. Ale když už dosednu k pc, tak se potrápím u Witchera 2, Divinity: OS a na odlehčení u Wolfenstaina. Když je pak totální lenora, pak zapnu X360 a jedu Castle Crushers :)
 
Tak mne postihla mánie současné doby a to je WITCHER 3! :D
 
Ó svatý Zaklínači proč mě nechceš pustit k jiné práci!
 
Ja momentalne Divinity OS, sem tam Warthunder tanky.Inac mam toho rozohrateho viac, len je malo casu. Konkretne v tejto chvili hram na CNC frezovacom centre v praci :D
 
tak z kazdeho kusok :)) Middle-Earth: Shadow of Mordor, Dragon Age Inquisition, Witcher 1.. a ked som prejedeny fantasy, tak pobeham trocha s Aidenom vo Watch Dogs :)
 
Back
Top