• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

Ahoj moc děkuji za překlad, který jsem minulý rok využil. Ale teď mám verzi hry 1.0.0.167 a aktuální čeština mi nefunguje. Bude verze na 1.0.0.167?
 
Máš starou verzi hry, aktualizuj na nejnovější a čeština ti bude fungovat.
 
Ahoj, pro Mac to náhodou někdo stále nepřeložil? Nebo je možné poslat překladky v zipu že bych se o to pokusil sám? Díky.
 
Zdravim, budes se poustet i do prekladu dlc k civilizaci VI ? Predem diky za jakoukoliv odpoved
 
Ahoj, ne, nebudu, ještě není hotová ani celá Civilopedie.
 
Ahoj Jetro,prosím Tě pustil by si se do Civilization ve verzi 1.0.0.216:)?
 
Jo, ale bude to nějakou chvíli trvat. Jsou tam dva nové soubory a u 40 dalších došlo k více či méně změnám. Rád bych to měl do neděle v cajku, ale nic neslibuju.
 
hrozná ironie, že hru jsem pustil poprvé dopoledne s touhle super lokalizací....a večer chci zas zapařit a najednou v AJ :D už jsem si říkal, kde jsem udělal chybu....
 
Tak aspoň že ta lokalizace je podle všeho super. :D
Jen mě mrzí, že překlad té Civilopedie se neúměrně dlouho natahuje, ale holt se nedá nic dělat. Ochotných lidí málo. Stejně by mě zajímalo, jak velké procento hráčů si v tý Civilopedii čte, protože jen ona sama má 1000 normostránek, což je teda fuj. :)
 
a nechceš se na tu civilopedii vykašlat a udělat raději ten datadisk ? :happy::happy::happy::happy:
 
Na takový velký hry už nemám moc času (myšleno teď to rozšíření Rise and Fall), navíc z té Civilopedie chybí nějakých 150 stránek, to už nějak doklohním(e). :)
 
Já si tu civilopedii určitě přečtu a určitě nebudu sám. Díky za takovou práci!
 
Ahoj, chtěl bych Ti poděkovat za tvou práci, překlad je kvalitní a připojuji se ke gerrimu, civilopedii teda rozhodně čtu, takže ještě jednou moc díky. Těším se na nový update :)
 
Ahoj dneska jsem si koupil civ6 a tak jsem si řekl, že bych si stáhl do něj češtinu. Instalace se nezdařila kvůli verzi. Tak jsem se chtěl jestli ano tak kdy vydáte češtinu na patch 1.0.0.216, děkuji :)
 
to neodpovídá na mou otázku. a nikde o "pár řádků výše" se o žádném datu nepíše.
 
Proč by měl psát datum? je to jeho dobrá vůle aktualizovat češtinu na daný update. Dělá to pravidelně a já si vždy počkám.
 
n0fr3cz ...výše(na str 9)se píše,že to možná stihne do neděle....Což je super rychlost po vydání dodatku.A já děkuji za ochotu to pro nás tady vůbec dělat na úkor svého volného času...DÍK...
 
[QUOTE="el...[/QUOTE]
tak potom je tvůj koment naprosto redundantní. takže tímto bych konverzaci s tebou ukončil.
 
Ano, plán je pořád ta neděle, ale aby nedošlo k nějaké mýlce, jedná se "pouze" o úpravu překladu na aktuální verzi ZÁKLADNÍ hry + přibudou zase nějaké texty do Civilopedie. Rozšíření Rise and Fall dělat nebudu.
 
Předem ti děkuji! Jsem hrávall akorát Civ 1(moje falangy rozmetaly atomovky) a rovnou jdu na 6tku, kterou jsem předevčírem dostal.
 
Super, moc děkuji za aktualizaci. Už jsem myslel, že to do neděle nestihneš. Opravdu děkuju
 
Chtěl bych velice poděkovat za překlad. Má opravdu profesionální úroveň a přeci jen je krásné, když na Vás hra mluví rodným jazykem. A jen tak mimochodem, civilopedii si rád pročítávám.
 
Back
Top