• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

Zdravím, nemám moc zkušeností s nákupem hry na PC, tak se zkusím zeptat tady. Může mi někdo poradit, kde a jakou verzi Civilizaci mám pořídit, abych ji mohl hrát včetně rozšíření v čestině? Díky moc, omlouvám se za asi zbytečný dotaz, ale už jsem na to asi moc starý :)
 
To je super, že tu jsou lidi kteří tu dělají češtinu. Já jsem si to koupil jen proto, že je tady ta možnost a oni mi tam dali Civilizace VI ve verzi 1.0.0.194 a zrušit aktualizace ve steamu snad ani nejde aspoň mě se to nepovedlo.
 
Člověk si koupí hru těší se na češtinu a pak zjistí že 19.10 vyšel update 1.0.0.194 :D a čeština je na 1.0.0.167
Tak si hold opět počkám na update češtiny, předem díky :)
 
Zdravím, nemám moc zkušeností s nákupem hry na PC, tak se zkusím zeptat tady. Může mi někdo poradit, kde a jakou verzi Civilizaci mám pořídit, abych ji mohl hrát včetně rozšíření v čestině? Díky moc, omlouvám se za asi zbytečný dotaz, ale už jsem na to asi moc starý :)


Na všechny snad Civilizace jsou CZ ...

Ale nejlepší civka byla stejně 4 a 5 :)

http://civilization5cz.forumczech.com/
 
Včera jsme si koupili hru Civilizace VI, chtěl bych se zeptat, kdy bude aktualizovaná čeština pro novou verzi? Děkuji za odpověď.
 
Aktualizovaná čeština bude, jak mi čas dovolí. Dva soubory jsou nové, 37 jich bylo více či méně pozměněno, přepracováno je náboženství (nové jednotky jako bojový mnich plus další mechaniky), takže toho není zrovna málo. Musíte holt vydržet. ;)
 
Chtěl bych se zeptat Jetro, jestli při tomto updatu nezvažuješ o doplnění nebo přeložení do češtiny nová DLC? Jinak se už moc těším na novou verzi češtiny. Děkuji že tu češtinu děláš.
 
DLC v plánu překládat nemám (ani je nemám koupené). Stačí, že se pořád peru s Civilopedií.
 
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Dnes mi přišla CIV6 a mám hned dva problémy. Nejde mi čeština, kterou jsem instaloval z těchto stránek a druhý problém je textura na mapě, povrch tvoří černá plocha na které rostou stromy atd. Chybí barevný podklad. Můžete mi prosím poradit co s tím? Děkuji
 

Přílohy

  • IMG_7457.JPG
    IMG_7457.JPG
    941,2 KB · Zobrazení: 22
  • IMG_7459.JPG
    IMG_7459.JPG
    955,8 KB · Zobrazení: 23
Ad čeština: stačí si přečíst pár předchozích příspěvků
Ad textury: zkusil bych nainstalovat nejnovější ovladače ke grafické kartě
 
Ahoj Jetro.. i já čekám na update 1.0.0.194 - a rád bych tě ve tvé snaze trochu podpořil, poděkoval.. a snad i pošťouchl :) ..ale nikde tu nevidím možnost "přispět" - jako jsem přispěl třeba na Fallout.. můžeš mě trochu nasměrovat? dík!
 
Update už je připravený, čekám na programátora a instalátor (buď ještě dnes večer, nebo zítra).
Údaje k případným příspěvkům jsou k nalezení v readme, jež je součástí archivu s češtinou, nikde jinde je nezveřejňuji (můžu kdyžtak poslat do SZ). Každopádně předem dík. ;)
 
Tak, nová verze češtiny je na světě, a ještě sem hodím tohle info:

Hledám touto cestou překladatele (ideálně 2-3), kteří by mi pomohli s dokončením Civilopedie. Její překlad se táhne neúměrně dlouho, momentálně na tom děláme velmi sporadicky dva, takže nový impuls v podobě čerstvé krve by byl více než vítaný. Zbývá nějakých 185 NS (kapitoly vůdcové, povýšení, náboženství a jednotky), což není tak mnoho, takže s dalšími lidmi by to mohlo docela odsejpat. Není potřeba znát nějak moc hru, jde o obecné/historické popisky daných termínů.

Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se mi prosím sem nebo do SZ. Předem moc díky.
 
moc děkujeme :)
75 znaků 75 znaků75 znaků75 znaků75 znaků75 znaků75 znaků75 znaků75 znaků75 znaků
 
Ahoj Jetro,
Díky moc za práci na češtině do Civilizace.:):)Nebýt Tebe tak nevim,za kým bysem se obrátil:)
 
Jetro díky za češtinu a za její nový update, konečně si zas hru užiji naplno.
 
Jetro, i já moc děkuji za nový update !! ..a posílám malý příspěvek ! Dík !!
 
Stalo se vám někomu jako mě že když jste stáhli tu češtinu a chtěli jste ji nainstalovat, že vám Windows hodil okénko že je to od neznámého vydavatele a že když to nainstaluju tak mi to může poškodit systém? Nehodil mi to žádný antivir, přímo Windows 10 mi vyhodil tuto tabulku, u češtiny k civilization V mi to nic nehodilo jen k Civ 6
 
Taky se mě to stalo, mám Avast. Hodilo mě to tuhle hlášku, ne jako blokace od antivirového programu, ale jako upozornění od operačního systému, že to může nepříznivě ovlivnit Windows. Tomu programu věřím, tak jsem dal restart a spustit jako správce a vše proběhlo v pohodě. Jak píšeš, stalo se mě to také.
 
Děkuji za odpověď, ale problém stále trvá a to jsem zkusil přes správce doufám že kdy to nainstaluju že mi to nepojebe kompa :( :D
 
Jasně, protože nemám na práci nic jinýho než do toho instalátoru dávat nějakej balast. Veškeré nashromážděné informace z cizích počítačů ihned předávám CIA, vrahům z Vólstrýtu a zednářům. ;)
 
tak jsem to nemyslel to se omlouvám :) jinak jsem to nakonec nainstaloval a vše funguje jak má děkuji za překlad :)
 
Ahoj. Předem moc děkuju za překlad. Nainstaloval jsem ho doma na notebooku rodičům a měl velký úspěch :) Dnes jsem zkoušel nainstalovat překlad pro aktuální patch civky 1.06, ale nedaří se mně ho zprovoznit. Instalátor doběhne v pořádku, ale hra je pořád v angličtině. Netušíte, čím by to mohlo být ? Diky moc za radu, jestli vás něco napadne :)
 
Nesprávná verze hry? Instaluješ na aktuální steamovou?
 
Back
Top