• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

Ahoj, neplánuju, očekávám přírůstek do rodiny, takže můj volný čas se bude velmi pravděpodobně limitně blížit k nule. :)
 
Velká gratulace Jetro, ať je tvé dítě po tobě a hlavně ať je zdravé :)
Chtěl sjem tu napsat jednu radu do života, ale pak sjem si uvědomil, že tohle forum je o hrách a plné nerdů co by následující text nemuseli rozdejchat tak ti ji pošlu do zpráv.
 
Zdravím, vyšla nová aktualizace. Čeština nejede. Bude se předělávat?
 
Jetro má teď rodičovské starosti, každopádně jak bude mít trochu času což může mít být pár týdnů klidně tak to dá do kupy...

Ono když se narodí malé tak vše jde stranou :)
 
Dnes jsem si hru koupil a včera vyšla aktualizace :)
Tomu říkám načasování :D
 
Dobrý deň,

kúpil som si najnovšiu civilizaciu aj zo všetkými dotatkami na steame a po stiahniti som nainštaloval Vašu čestinu ale nič sa nezmenilo ani v hre a ani v nastaveniach som nič nenašiel čím by sa to dalo popripade nastaviť. Je možne že mi to nejde kôli tým dodatkom?
 
Čeština na jinou verzi, než pro kterou je určena, prostě nefunguje. Je nutné vyčkat na novou češtinu. Dneska jsem to lehce naťuknul, takže když bude čas, tak bych to během víkendu udělal.
 
No to bys byl úžasnej :happy: taky jsem si hru nedávno koupil a to jenom kvůli tomu, že je k ní od tebe udělaná čeština. Jinak chápu, že není moc času.
 
Ahoj Jetro,asi bude ještě trvat,než se nová čeština (verze 1.0.0.167) dokončí.Jinak jsem Ti moc zavázán,že si ses do toho pustil:)
S pozdravem Uvrda:)
 
Asi to budu muset psát ještě zřetejněji. :) Čeština na novou verzi už je pochopitelně ke stažení, stačí kliknout na to "Zjistěte víc o této aktualizaci...".
 
Ahoj děkuji Ti za češtinu na Civ. VI :)
Chci se zeptat jestli nejde vypnout aktualizace na steam ?
 
Jetro ještě jednou díky, je to super, bez překladu bych si pořádně nezahrál a ten nový jsem nedočkavě čekal;););)
 
Zdravím, téže děkuji za češtinu. Je skvělá :) a vlastně civka je skvělá :) výborná hra která tvoje čeština přenese do mé osobní síni slávy kde například civ1 kterou jsem hrával jak oteklej za mladých let je snad odjakživa :) s přáním pěkného dne :) všem...
 
Ahoj Jetro,moc,moc díky za češtinu.Seš borec:),že si sis dal práci na tom dělat.
 
Zdravím - chtěl bych se zeptat, než to stáhnu... bude čeština fungovat i na Apple?
 
Má to 1.8 MB, takže je to stažené za 1 sekundu. A když to uděláš a podíváš se, co tam je, tak Ti to bude hned jasné. Není to jednodušší a rychylejší, než zde psát dotaz?
 
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, češtinu jsem nainstaloval a celý základ je český, ale DLC jako je Polsko nebo Austrálie mám stále ENG. Je to v pořádku nebo dělám něco špatně? :) Díky za info
 
Pokud vím, tak DLC nejsou přeložená.
To je nějaká novinka že příspěvek musí obsahovat 75 znaků ? Proč :an:
 
Zdravím, chtěl jsem se zeptat na instalaci češtiny.
Požadovaná verze hry: 1.0.0.167
Vaše verze hry: 1.0.0.194
Hraju na steamu a hra by se měla automaticky aktualizovat, zkusil jsem nějakou vynucenou aktualizaci, ale bez úspěchu. Nevíte co nesedí, jestli hra a nebo instalátor češtiny?


edit: Nedalo mě to hru jsem přes steam klienta odinstaloval a poté stáhnul a instaloval znovu. Verze hry zůstala stejná 1.0.0.194.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Na steamu dnes proběhl update hry, musí se tedy logicky updatovat i čeština
 
O updatu vím, podívám se na to.
(ten limit na příspěvek je teda hodně blbej výmysl...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Back
Top