• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

Zdravím, nedají se na steamu nějak zakázat aktualizace civilizace 6. Už mi lezou krkem:) případně skončí vůbec někdy? To je aktualizace každou chvíli a já pak nemám ve hře češtinu. Jinak děkuji za perfektní práci, díky vám si hru můžu na plno užít.
 
Díky.
Já zkusil po poslední aktualizaci hry nainstalovat tu předchozí češtinu z konce února, na zběžný pohled vše fungovalo.

Devs něco (myslím texty) změnili/přidali - nebo je to ten klasický opruz, co předvádí R* s GTA5, myšleno čistě z pohledu lokalizace?
 
Ohledně základní hry to není zase tak strašný, ale i tak občas přidají nový režim, oficiální mód nebo další obsah. V posledním patchi byla hlavní změna výměna městského státu Lisabon za Mogadišu kvůli vydání toho portugalského DLC. Takže změna popisku v Civilopedii, nějaký ty ingame texty a pak různé opravy či změny v balancování, co se promítly do popisků.
 
Ahoj, ne, my ne, ale dělá (nebo spíš dělal) na nich někdo jinej, dá se to na fóru dohledat.
 
Moc díky za překlad. Ovšem 22.4. přijde další (prý poslední) bezplatný update.Existuje nějaký mod, který zvýrazňuje hranice hexových polí? Mám blbé oči a tak jak to je pro mne dost blbě viditelné.
 
Ahoj Jetro,prosím pustíš se do češtiny ve verzi 1.0.12.9?Díky moc :)
 
Po dnešní aktualizaci mám problém s uložením nastavení hry. když cokoli změním přímo ve hře tak se to neuloží musím to ručně změnit v dokumentech v UserOptions, nevíte co s tím? Když v dokumentech smažu celý adresář civ6, tak při spuštění hry se obnoví, ale UserOptions tam vůbec není.
 
Dělali změny i v základní hře je vše OK? Třeba sílu jednotek to ukazuje správně? Radši si počkám, DLC čeština stejně ještě není a mít to půl na půl česky a anglicky je naprd, to to radši budu mít celé v angličtině.
 
Ahoj Jetro,díky moc za překlad.Já si totiž myslel, že minulý překlad stačí, ale potom tam chyběla čeština do nových jednotek.Takže díky a omlouvám se za předčasnou unáhlenost :)
 
Ještě jedna chybka: LOC_HUD_POWER_LENS je vhodnější přeložit jako "Energie" namísto "Moc", protože jde o přehled elektrické sítě.
 
Díky, mám to u sebe zanesené. Pokud by ještě někdy vyšel do Civky patch, objeví se to v příští verzi CZ.
 
Zdravim, je mozno nekde ziskat cestinu bez EXE souboru? Na MacOS je tototo bohuzel nepouzitelne :(
 
Ahoj spolupracoval jsem s Khalashnikovf na překladu civilizace 6 DLC. Dodělal jsem překlad zbylých DLC co chyběli. Khalashnikovf mi řekl, že už to jde mimo něj a mám se dohodnout s tebou. Můžeme se tedy nějak dohodnout? Díky Gatorg
 
Ahoj, já úplně nemám zájem integrovat přeložená DLC od někoho jiného do našeho překladu pro základní hru. Musel bych ty texty projet/zkorekturovat a do toho se mi upřímně vůbec nechce. :) Pokud bys rád vydal ta DLC, napiš @Paras a domluv se s ním na předání profilu k DLC (Dokončen - Civilization VI DLC obsah) pod svou správu. A třeba se domluv s @Mizera, on také dělal nějaká DLC. Co vím, tak to vázne právě na tom předání profilu, protože @Khalashnikovf přestal komunikovat.
 
Ahoj,

Rád bych se zeptal, zda by bylo možné uvolnit soubory pro ruční instalaci CZ. Jde o instalaci na Linuxu, kde to s exe instalátorem není úplně super. :)

Díky moc
 
Back
Top