• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

Tak pošli obrázek, ten řekne víc než tisíc slov. :) Dopřekládal jsem zombíky a mimozemšťany, je to někdo z nich, nebo jiná parta? Cizí jazyk většinou znamená, že je v textech něco nakopnutýho.

EDIT: Chybu se mi povedlo najít, jak jsem předpokládal, šlo o špatné ID jednoho řádku. Kdo ten battle royale hraje a chce mít všechny ty rasy v CZ, ať mi napíše do zprávy, pošlu mu upravený soubor. Jinak to bude v cajku v další verzi překladu po příštím updatu.
 
Naposledy upraveno:
psssssssssst pošlete mu něco i na kafe...má přítustek do rodiny atd...
 
díky za rychlou aktualizaci, jen záložka změna klimatu je ve španělštině, v předchozí verzi to bylo ok
 
To mi nic neříká, není to text z nějakého DLC? Tohle je překlad pouze na základ.
 
Aha, ok takže ponechám předešlou verzi a počkám na aktualizaci DLC češtiny. Díky za odpověď.
 
Ahojte nenašiel som že by sa to tu už riešilo tak sa chcem opýtať ci je možné nejak dostať češtinu do android verzie? Za odpoveď vopred ďakujem
 
Naposledy upraveno:
Hlásím aktualizaci hry na verzi 1.0.6.9 (přibyli piráti v multi).
Poslední čeština se na to nainstalovat dá a zdá se, že funguje. Pochopitelně není přeloženo to, co je nové.
 
Vím o tom, už na tom dělám, ale teď se mi těch patchů/DLC "trochu" urodilo. :)
 
Ahoj,

V Base\Assets\Text\en_US\Leaders_Text.xml na řádku 229 chybí uzavírací </Row> a přebývá na řádku 232. Na řádku 357 zase </Row> chybí. Vinou toho je to celé rozbité.

Díky za opravu.
 
Ahoj, díky moc za hlášení. Kdybys v základní hře ještě něco našel, určitě napiš. ;)
 
Jasně, naštěstí to vypadá, že v základní hře toho moc není.
Zatím jsem si všiml jen chybky ve vyhledávání:
Base\Assets\Text\en_US\InGameText.xml#2017: Přebývá "Found".
 
Opraveno, díky.
Co se týče toho souboru Leaders_Text, tak ten je sice v základní hře (ten původní), ale následně je nahrazen souborem při instalaci češtiny na DLC (s přidaným skloňováním), takže tohle si musí upravit u sebe @Khalashnikovf. Už jsem mu psal, ví o tom, takže v příští verzi by i ten Leaders_Text.xml měl být v cajku. Pokud má hráč pouze základní hru, měl by to mít v pořádku už teď, protože tam k žádnému přepsání souboru pochopitelně nedojde.
 
Dobrý den mám otázku jestli když si stáhnu překlad budu moct hrát i multiplayer
 
Neplácej blbosti. Tohle je čeština do ZÁKLADNÍ verze Civilization VI. Až na pár textů v Civilopedii je přeloženo naprosto vše. Jestli to instaluješ na komplet verzi se všema DLC, tak to je tvůj rybíz, že neumíš číst. ;) Je to napsáno na profilu úplně nahoře mezi vykřičníky.
 
Back
Top