• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

Prosím všechny CZ a SK hráče, aby tuhle hru už konečně přestali hrát. :D
Podívám se na to.
 
Už je jeden tah... :biggrin:

Ne, vážně - nebýt Tvého překladu, zážitek ze hry, kdy by hráč nerozuměl všem těm "vychytávkám a různým možným bonusům", by byl ani ne poloviční. Velký respekt! Doufám, že ti to dodá sílu k dalším porci překladů (y);)
 
Zdravím. Máte také u pár věcí popisek ve španělštině nebo je problém jen u mě?
 
Chtělo by to nějaké podrobnější informace, jestli to mám zkusit najít:
- je to určitě text ze základní hry (překlad DLC jsem nedělal, musel bys dotaz směřovat do jiného topicu)?
- u čeho konkrétně je ta španělština
 
Už je to v pořádku. Přeinstalace překladu pomohla..........................................
 
Mám dotaz. Před posledním updatem jsem měl všechno ve hře česky. Teď po updatu, mám nějaké texty česky, něco anglicky a v menu, když si vybírám mapu kterou bych chtěl hrát, tak tam je dokonce němčina. Nevíte někdo co s tím? Díky
 
Po každé větší aktualizaci znovu instalovat češtiny (základní hra + DLC).
 
Update na novou verzi hry vydám během pondělí.
 
Ahoj Jetro,
strašne moc si vážim, že sa staráš o preklad CIV. VI a už asi 3 alebo 4 patche sťahujem preklad práve s týchto stránok, tak chcel by som ťa nejako podporiť. Keďže moja angličtina je viac trápna ako užitočná, tak pomocná ruka v prekladaní je zbytočná a tak možno nejaká ta minca by potešila. Predpokladám, že sa to tu už niekde riešilo, ale priznávam som dosť lenivý na to, aby som to hľadal. Ak je nejaké konto, kde by sa dalo vyjadriť vďačnosť za tvoju prácu tak napíš. Nebude to nič extra, ale dúfam, že aspoň poteší.
E
 
@ebenzum
Přečti si readme. ;)

@Jetro
Díky moc za aktualizaci překladu, je super.
Nicméně jsem našel jeden nepřeložený text v Civilopedii, viz obrázek.
 
Naposledy upraveno:
Těch EN textů najdeš v Civilopedii určitě víc, není (a asi nikdy nebude) úplně hotová, zbývá tam nějakých 100 normostránek a už není absolutně chuť. Na druhou stranu je to v Civilopedii, tak to v hraní zase tolik nevadí/nepřekáží.
 
Jasně, v pohodě, není to velký problém. Díky za info, narazil jsem na to prvně, tak jsem jen pro jistotu nahlásil. ;)
 
Ahoj, před nějakou dobou jsem tu měl dotaz ohledně neúplné češtiny ve hře. Doporučili jste mi počkat na update...bohužel ani po update se nic nezměnilo:( Nějaká další možnost? Dík
 
Pakliže máš nějaká DLC, je nutné nejprve nainstalovat CZ pro základ (ode mě) a poté CZ pro DLC obsah (najdeš také na tomto serveru).
 
Zdravím, nejsem moc znalý ve vkládání češtiny do hry, takže mě tu neukamenujte. :D

Instalaci češtiny jsem všechno prošel, tak jak je napsáno, ale když jdu do hry, tak čeština nikde, nějaké rady?
 
Těžko takhle říct: instaluješ správnou verzi překladu na správnou verzi hry? Čeština nahrazuje angličtinu, měl jsi před aplikací překladu hru přepnutou na tento jazyk?
 
Very, very good. Your translation allowed me to play civ iv. Not for the need to flip through the dictionary. Thank you very much. :D :D :D
 
PROSÍM O NÁVOD jak nainstalovat čestinu pro verzi zakoupenou skrze steam . Když dám instalaci , instalátor hru nenajde a ruční zadání nefunguje .
 
Ahoj, chcel by som poprosit ak by to bolo mozne aj verziu pre linux. Mam to instalnute cez Steam OS. Popripade poslat na [email protected]. Dakujem.
 
Zdravím, chcel by som sa spýtať či sa nechystá nejaký update na verziu 1.0.1.501 ktorú teraz EPIC rozdával zadarminko. Pretože, posledný update nejde nainštalovať. Pri spustení inštalácie nenájde hru a ani manuálne zadanie nedovolí inštalovať.

Za odpoveď vopreď veľká vďaka. ;]
 
Back
Top