• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

Koukal jsem na to a na jednu stranu tomu rozumím, hlavně nemám valné mínění ani o nikom jiném, že podobné věci nedělá, speciálně Windows, Steam a podobné.

Jen mi na jednu stranu přijde zvláštní odvolávat se na zákony EU, když osobně jsem měl pocit, že ty zákony jdou spíše směrem, že se snaží chránit osobní data až za hranicí smyslnosti (dítě na škole v přírodě musí dát souhlas k zveřejnění fotky). A přitom tady se to celé píše v opačném gardu a pomyslně tomu to slovo "collect" nedává úplně dobrou vizitku.

Nejspíš hru vyzkouším, protože si opět řeknu "ta je v tom nevinně", ale neměl bych vůbec iluze o tom, že ten vydavatel je schopný skutečně ty informace sbírat a pak prodávat někomu dál a určitě to pak nebude přiznávat, to by byl trochu sám proti sobě.
 
Ahoj, civilization práve aktualizoval na verziu 1.0.0.314, plánuje sa aktualizácia češtiny? ďakujem
 
Ahoj Jetro,pustíš se do překladu Civilizace 6 ve verzi 1.0.0.314?Díky moc:)
 
Ahoj, už na to koukám. Je tam 15 změněných souborů, tak se tím musím probrat. Ale jo, ani po těch dvou a půl letech na to nezanevřu. :)
 
Díky moc Jetro,seš borec..Celých dva a půl roku se věnuješ překladu nejlepší hry na světě.Máš můj respekt:)
 
Ahoj Jetro,pustíš se prosím Tě do češtiny Civilization IV ve verzi 1.0.0.328?
Díky moc:)
 
To se spíš Uvrda jen upsal, včera vyšel do šestky nový patch, který překlad rozhodil. ;)
 
Moc se omlouvám..Byl to překlep.Myslel jsem češtinu do Civilizace VI:)
Děkuju za pochopení;)
 
Píšu velikou pochvalu za češtinu a hlavně také za okamžité nové verze při každé aktualizaci. Máš můj veliký obdiv, něco jsem ti za to poslal na účet, připíjím na zdraví.
 
Dobry den, jak prosim vlozim češtinu na Mac OSX? Děkuji za odpověď :) na steamu je hra zrovna v akci :D bez cestiny do toho asi nepujdu. Nikdy jsem tuhkle hru nehral...
 
Ahoj, zde dostupnou verzi asi nijak (je dělaná formou instalátoru, takže exe soubor), ale kdyžtak můžu poslat samostatné soubory. O jejich správné překopírování nebo případné přejmenování složek se už ale musíš postarat sám.
 
A neslo by treba vytvorit jen nejaky soubor ktery vlozim do slozky s naistalovanou hrou jako treba u TROPICO 5? Jako nerozumim tomu a nechci do neceho kecat, ale bylo by to pro me super :) Uz dlouho po te hre koukam a chtel bych ji zkusit, ale kdyz ctu kolik textu hra obsahuje, tak z te anglictiny mam trochu strach.
 
Neznám adresářovou strukturu jiných verzí, než je ta PC. Každopádně si stačí vyhledat příslušné soubory ve verzi pro Mac a tam překopírovat to, co jsem posílal v archívu. Zase tak složité to není. :)
 
Zdravím. Potřeboval bych poradit,kde se dá sehnat překlad hry na Civilizaci V pro verzi 1.0.3.279 . Když tam nainstaluji 1.0.3.276 tak hra po určitých i neurčitých počtech kol padá. Když ji hraju bez překladu v originále,pak je stabilní takže je to prostě verzí překladu.Dá se tedy sehnat buď zde na stránkách nebo někde jinde? Děkuji za případnou pomoc.
 
Ahoj, sehnat se nedá, poslední je 276, protože při porovnání s 279 se v textech nic neměnilo (snad jedině jeden přidanej soubor v DLC2, ktery obsahuje jediný řádek), takže jestli hra padá kvůli překladu, muselo to dělat už ve verzi 276. Ale jelikož jsi první, kdo něco takového od listopadu 2014 hlásil (tehdy vyšel update překladu na 276), tak se nemám vůbec čeho chytnout, kde by ta případná chyba mohla být. Leda bys v tom našel nějakej vzorec, že to padne po kliknutí na tohle nebo tamto, v opačném případě by se musely zkoušet postupně soubory (a je jich 237), až by se přišlo na to, kterej to způsobuje. A to je fakt úmorná práce na hru, která už je tak letitá.
 
Díky za odpověď.Potřeboval jsem hlavně vědět,jestli je ta verze 279. Díky.
 
Ahoj Jetro,prosím Tě pustíš se do překladu Civilization VI ve verzi 1.0.0.328 ?Díky:)
 
Back
Top