1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Civilization VI DLC obsah 1.03

Překlad DLC obsahu pro tuto tahovou strategii

1. Khalashnikovf přidal nový překlad:

Civilization VI DLC obsah - Překlad DLC obsahu pro tuto tahovou strategii

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Nový update (18.06.19) přináší mnoho změn. Update provedu, ale chvilku to potrvá, prosím trpělivost.

3. eliska

eliska Člen

Dobrý den, děkuji moc za překlady. Ale nevím jak mám s češtinou naložit. Včera upravil češtinu Jetro a dnes Khalashnikovf. Hra mi s češtinou funguje, první instaluji od Jetra a potom od Kh...Mám to brát jako, že Jetro updatuje základní hru a Kh. datadisky? Děkuji za vysvětlení. Hezký den;)

4. Dobrý den, díky za překlad DLC. Bohužel jsem v stažených souborech žádný instalátor nenašel. Vše jsem překopíroval ručně, tak jdu zkusit, jestli to funguje.

5. Ježišmarjá, no jo, já omylem uploadnul Copy verzi, v poho, hned nahodím isntalátor verzi :D

6. Jetro

Jetro Člen

Ahoj, děláš to naprosto správně, já se starám pouze o základní hru. Takže nejprve nainstalovat češtinu na základ a poté češtinu na DLC.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. marabod

marabod Člen

Zdravím. Máte také u pár věcí popisek ve španělštině nebo je problém jen u mě? Sid Meier's Civilization VI Screenshot 2019.09.12 - 16.51.57.05_LI.jpg Sid Meier's Civilization VI Screenshot 2019.09.12 - 16.54.31.23_LI.jpg Sid Meier's Civilization VI Screenshot 2019.09.12 - 16.55.04.46_LI.jpg Sid Meier's Civilization VI Screenshot 2019.09.12 - 17.05.01.98_LI (2).jpg

8. marabod

marabod Člen

[QUOTE="ma...[/QUOTE]
    Vyřešeno přeinstalací překladu. Už je to v pořádku.

9. Španělské texty jsou pravděpodobné po každém updatu, protože autoři velmi rádi mění názvy proměnných stringů (a občas já udělám chybu).

Ohledně novéh updatu, po víkendu jej dodělám a uploaduju.

Nový Battle Royale mód přidává docela dost textů a jsou hodně vytržené z kontextu. Nicméně by to mohla být zábava :)

Sdílejte tuto stránku