1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Cities: Skylines [Smazáno]

Téma ve fóru 'Koš' založil SkyF, 28 Květen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. SkyF přidal nový překlad:

Cities: Skylines - Čeština do hry Cities: Skylines

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil moderátor: 15 Červenec 2015
  2. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

Na základě tvé češtiny jsem si na Steamu koupil City Skylines. Stáhnul, spustil, zaregsitroval účet, nastavil češtinu. Pak jsem hru vypnul, kvuli optimalizaci grafiky pres Nvidia Experience, po spusteni jsem tam mel opet anglictinu, prepnul jsem na cestinu. Chtel jsem vyplnit email pro prihlaseni (prvni co me zarazilo, ze kdyz jsem chtel napsat zavinac (alt+v) tak mi to tam hodilo obsah schranky + zavinac). Vyplnil jsem email a heslo a vyskocila mi hlaska, ze email neni validni a tudiz se nemuz prihlasit. To se opakovalo i po "vypnuti/zapnuti"

Jinak jsem si jeste v nastaveni vsimnul (u nastaveni grafiky) neprelozenych textu (Respektive asi ti tam nekde zustala nejaka neukoncena promenna, pac to tam hazi tag namisto textu)

hru jsem vymazal a stahuju ji znova, mozna byla chyba pri instalaci, dam vedet..

3. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

Dale v uvodu do uzemniho planovani je anglicky text
    a pak v popisu komercni zony nizke hustoty take...

4. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

A pak jsou chybne vsechy uspechy - jsou tam jen tagy :(

5. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Prémiový člen Tým COTT

Jen poznámka k tomu zavináči přes ALT+V, tady je důležitý říct, že se jedná o pravý alt a praví alt na české klávesnici není stejný jako ten levý, ale jedná se o Alt gr (graphic), jedná se speciální spojení CTRL+ALT. Anglická klávesnice jej standardně nemá, protože znaky přes něj dostupné se píšou ve spojení shift+<číslo / pár dalších kláves> (kvůli absenci interpunkčních znamének, zavináč je shift+2). Tenhle speciální ALT GR se potom chová, jako kdyby se zmáčkly dvě klávesové zkratky naráz - hra nezná spojení ctrl+alt(+v/něco) pro daný vstup, ale zná ctrl+v, proto si myslí, že se použil událost pro vložení ze schránky (alt jednoduše ignoruje), ale systém už tuhle zkratku zná, a ví, že má vložit @ (na CZ klávesnici se dá taky zapsat jako levý ALT+64[na numerické klávesnici], takhle by to nemělo vkládat text ze schránky). Takže to není určitě chyba češtiny, ale nativní chování, a je tomu takhle ve spoustě her.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. Rád bych, aby zde bylo upraveno a zmíněno, že češtinu jsme vytvořili na našem webu (www.komunitnicestiny.cz) a tvrzení "autora" : "Prosím, nemanipulujte se soubory! Vynaložil jsem tomuto překladu mnoho času a úsílí, děkuji mockrát, WOYTMAN!" je přímo absurdní a urážlivé a podle mě by si zasloužilo i nějaký postih. Se zveřejněním na těchto stránkách problém nemám, pokud zde budeme uvedeni jako autoři a budu moci češtinu aktualizovat. Díky za vyřešení.

7. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

věc bude řešena během 24 hodin. Slibujeme a omlouváme se za vzniklé problémy.

8. Díky moc.

9. Cities: Skylines 1.4 nepřeložene info v informačních oknech autobusu atd,a možná toho bude vic protože nedavno byl na stemu na hru dalsí patch a opravoval a menil nejake texty..aspon to pise log updatu..tak snad brzy bude nova CZ :)

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku