• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Child of Light

Child of Light 1.1

P

Pepex

Návštěvník
Pepex přidal nový překlad:

Child of Light - Přeloženo přibližně 20% hry.

Překlad hry Child of Light na testování!
Vedoucí projektu překladu: Pepex

POZOR!
Nejedná se ještě zdaleko o kompletní překlad
, ale o překlad pro případné zájemce - testery - pro pomoc s hledáním textů!

Zatím je přeloženo pouze asi 20 % textů:
- nejsou všechny básně od vypravěčky
- nejsou skilly
- nejsou Dopisy (Confessions)
- není kompletní Crafting

Přeloženo...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Ahoj,
chtěl bych se zeptat kdo a kolik lidí by mělo zájem o testování mého překladu. Jedná se mi zatím jen o orientační počet, abych věděl kolik budu mít k dispozici hráčů, s kterými budu komunikovat ohledně dalšího postupu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
pokud na neco narazim, poslu screen, moc casu neni, ale mel bych stihat alespon tvoje prekladatesky tempo ..
 
Potřebuji od někoho, kdo má originální verzi hry, vědět jestli fungují překlady textu, při volbě obtížnosti. V mé staré verzi hry to funguje, ale v nové koupené to nejde.
2015_07_11_00002.jpg
 
Při startu úplně nové hry druhý screen, a výběr obtížnosti první a třetí screen. Verze hry 1.0.31711
 

Přílohy

  • ChildofLight 2015-07-11 16-43-03-62.jpg
    ChildofLight 2015-07-11 16-43-03-62.jpg
    84,7 KB · Zobrazení: 52
  • ChildofLight 2015-07-11 16-42-03-84.jpg
    ChildofLight 2015-07-11 16-42-03-84.jpg
    73,7 KB · Zobrazení: 48
  • ChildofLight 2015-07-11 16-48-24-91.jpg
    ChildofLight 2015-07-11 16-48-24-91.jpg
    128,4 KB · Zobrazení: 52
Otestujte mi prosím překlad Oculi.

Komu se je nechce farmit, může si stáhnout CheatEngine Zde: www.cheatengine.org

A skript Zde:http://www.cheatengine.org/tables/downloadtable.php?tid=1409


Postup:

-Nainstaluj program
-Spusť hru a minimalizuj
-Spusť CheatEngine a vyber proces (vlevo nahoře zelený rámeček)
-najdi hru v tabulce procesů a dej ok
-poté hned vedle výběru procesů otevři ten skript
-v dolní části programu si zaškrtni Active -> Infinite Oculi Crafter
-hotovo můžeš kraftit
 
2015-07-11_00003-jpg.604

... tady u té brány, těsně před vstupem se zobrazí nepřeložená hláška ... After to you ...
... dále taky není přeložený název druhé kapitoly
 
Ahoj,
Potřeboval bych se rychle dostat nakonec hry, kde mají všechny postavy všechny dostupné skilly. Prosím pošlete mi nějaký save.
dá se najít tady: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\492974ba-e714-4cd7-af3d-6653c34fc80f\611
 
Ahoj nevíte proč mi nejde spustit ta čeština? Dám i spustit jako správce a nic :(
 
Zpráva od technika:
"Ten instalátor blokuje antivir, protože je tam spouštěcí soubor. Nod 32 to nedělalá, takže jsem to nemohl testovat.
Antivir je potřeba na dobu instalace vypnout."
 
Zdravim , děkuji za češtinu a chci se zeptat jestly bude ještě nějaky update češtiny? Hru jsem projel se zdejši češtinou a obsahuje moře chyb a dokonce nepřeložených pasaží.
 
Back
Top