1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Car Mechanic Simulator 2018 1.05

Jedná se spíše o "dopřeklad" nepřeložených textů

1. aarongoldstein přidal nový překlad:

Car Mechanic Simulator 2018 - Jedná se spíše o "dopřeklad" nepřeložených textů

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. [QUOTE="aa...[/QUOTE]
    Zdravím celý život prodávám autodíly :) tak se můžu podívat na ty autodíly u kterých si nejsi jistý správným názvem.

3. U většiny jsem použil názvy z původního překladu... Kde jsem si nebyl jistý, tak jsem vycházel z anglického a nebo polského názvu dílu (základní jazyk hry je polština)... Ale ani tady nemám jistotu, že ty názvy jsou správně... Takže pokud ve hře (ať už v obchodě a nebo při montáži) narazíš na nějaký nesmyslný/ nepřesný název a dáš mi vědět (pokud možno i s názvem správným), tak budu jen rád... ;)

4. Pročítal jsem tvojí čestinu kam ti mám psát svoje postřehy? :)

5. Buď sem přes PM a nebo na aarongoldstein@seznam.cz

A děkuji... ;)

6. Dnes už to nedám ale zítra večer ti napíši ;)

7. grumarty

grumarty Člen

Mockráte díky... každá snaha se počítá a vůbec pokud si člověk nechá poradit od někoho z odvětví. Navíc, když to má člověk jako koníček, pro zkvalitnění jazykových dovedností i ve řekněme ne pubertálním věku.

8. Hned po spuštění sem si všiml takové maličkosti že v překladu chybí řádky s
    GUI_Desc_Unscrew=
    GUI_Desc_BoltTighten=
    který jsem si tedy následně i doplnil jen informuji za účelem zlepšení překladu :)

napsal bych ti to PM avšak zde na fórum jsem nový a nikde jsem možnost PM nenašel :)

9. aarongoldstein doplnil k překladu Car Mechanic Simulator 2018 nové informace:

1.6.2

Zjistěte víc o této aktualizaci...

Sdílejte tuto stránku