• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Call of the Sea

Petr88

Uživatel
Příspěvky
14
Skóre reakcí
0
Bodů
0
Zdravím. nepřemýšlí někdo o překladu této hry , myslím že tento počin by si překlad zasloužil.
 
Dík to jsem nevěděl. zatím podle poslední zprávy hotov pouze hrubý překlad , tak snad to nebude trvat a brzo vyjde .
 
preklad robí mrázik. podľa infa z jeho stránky je preklad ukončený, ale ešte ho ladí, takže to nejaký (krátky) čas potrvá, kým ho vydá.
 
Tak překlad hotov a je ke stažení na stránkách překladatele.
 
jop... dobrej duvod proc jsem si hru poridil na pc... ;) ptz nejdriv me zaujala na konzoli (paaac game pass) tkz me hned zajimalo jak to je na pc??? a hle ona je i cestina!!! tkz sup s tim do kosiku... xD
 
Back
Top