1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Call of duty

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Baltazar36, 27 Listopad 2015.

1. Dobrý den, zajímalo by mě zda bude někdo někdy překládat do češtiny sérii Call of duty:
    Modern warfare 3
    Black Ops 2
    Ghost
    Advance Warfare

Je mi dost líto, že se přestalo s překladem :/

Děkuji.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Příde mi to jako zbytečný plejtvání časem. Ty hry jsou hlavně o MP, který CZ nepotřebuje, zároveň jsou ty hry díl od dílu stupidnější a tak proč by je někdo vůbec ještě hrál a patlal se se singlem? :D

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  3. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Zdravím.
    Pokud ti nevadí slovenčina,tak Advanced Warfare je preložený.
    Black ops 2 je technicky nemožná kvuli steam šifrovaní.
    http://www.lokalizacie.sk/

4. Cougar: možná jsou díl od dílu stupidnější, ale dost lidí pořád baví. Mě to třeba baví víc než Battlefield. Každému se prostě líbí něco jiného. Že tobě se to nelíbí, neznamená, že se to nelíbí i ostatním. Jediný díl, který mně nebere je Advanced Warfare, ale i přesto bych byl rád za překlad.

UNKOWN: Ahoj, viděl jsem, že je pro to stvořena slovenština, ale spíš se bojím toho, že ne všemu budu rozumět, pokud tam bude něco složitějšího. Děkuji za informaci skrz BO2, to jsem netušil. Takže BO2 a zjevně AW jsou vyřešeny, uvidíme jak zbytek. Každopádně děkuji za užitečné informace.

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Baltazar36: Ahoj.
    Rád jsem ti pomohl.
    S tou slovenčinou se neboj,je to velmi podobný jako čeština.
    P.S.: Autorem překladu je MixerX,ktorý bohužel nemá moc volnýho času.

6. UNKNOWN: Vím, že je to podobný jako čeština, ale spíš jsem měl na mysli, jestli je tam něco odborného tak se to vcelku blbě překládá. Ale snad to bude lehké. Jen budu doufat, že přeloží i ty ostatní, teda krom bohužel BO2. Děkuji :)

7. UnholyU

UnholyU Člen

Cau mam dotaz neverim ze se nekdo pusti do prekladu cod infinite warfare ale ten remaster by nesel upravit diky za odpoved

Sdílejte tuto stránku