• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 1.0

Ctihy

Překladatel
Příspěvky
124
Skóre reakcí
96
Bodů
0
Ctihy přidal nový překlad:

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Čeština do singlplayerové části hry Call of Duty: Modern Warfare 2 (STEAM)

Příběh Modern Warfare začíná pět let po událostech v Call of Duty 4: Modern Warfare. Imran Zakhaev je mrtvý, a tak se může zdát, že je všem problémům konec. Ovšem opak je pravdou. Zakhaevův nástupce, Vladimir Makarov, upevňuje postavení ultranacionalistů mezi obyčejnými ruskými občany a dojde to až do takového stavu, že je Zakhaev označen za mučedníka.

Hráč se ve hře ujímá dvou hlavních postav plus ještě několika dalších, pro vyprávění příběhu zcela kritických. Hlavní slovo má Gary "Roach"...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
neuvazujete o preklade noveho cod popripade remasteru nebo aspon upravu stare cestiny diky moc za info
 
Uvažoval jsem alespoň o úpravě překladu pro REMASTER verzi CoD4, ale momentálně předělávám 3 své překlady na nové verze hry + mám rozpracovaný jeden úplně nový projekt. Takže bohužel není vůbec čas.
 
tak remasterovana verze prelozena do SK na lokalizace.sk prvni tydny pouze pro sponzory
 
chtěl bych se zeptat jaký je rodíl mezi touto češtinou a vydanou v roce 2010
 
Žádný - je to identická čeština. Akorát tato stránka tehdy ještě neexistovala.
 
Ahoj. Bohužel na to nemám technika, který by se postaral o export/import textů. Tento engine je po technické stránce strašně problematický.
A co se týče volného času na tom taky nejsem nejlépe.
 
Naposledy upraveno:
zdravim a pozdravuji
otazka: proc neni stale od fan cz do C.o.D. Modern Warfare 3??? (ja vlastnim steam verzi - uz od doby co to vyslo) z toho duvodu ji nemam ani chut domackat... :(
kazdopadne se omlouvam ale ja jsem nevedel kam tu otazku umistit... jelikoz to je pokracovani MW 2 tak jsem ji dal sem
 
Vieme, že budúci rok vyjde CoDMW3 Remastered. Ak sa mi podarí spraviť niečo s Battle.netom (do konca roka sa snáď dostanem k tomu, aby som sa tým zaoberal), tak si myslím, že to bude dobrá príležitosť na preklad pôvodného dielu aj prerobeného.
 
zdravim a pozdravuji
otazka: proc neni stale od fan cz do C.o.D. Modern Warfare 3???.....
Protože momentálně je MixerX asi jediný, kdo si dokáže poradit s technikou překladů CoD, takže můžeš využít jeho SK překladů. V čechách to neumí nikdo, pokud vím.
 
Ahoj.... neudělal by jsi prosím i modern warfare 3? nikde žádna čeština na tohle CoD není :( klidně ti s tím i pomůžu můj discord Zoford16#7991
 
Ahoj. Bohužel nejsou lidi na technickou stránku věci. A já sám už také aktivně nepřekládám - přišla rodina a už na to bohužel není čas...
 
Hi! Do you still have Czech localization sources for MW2? I can try porting them to CoD MW2 CR if interested.
(and sorry for English)
 
Hi! Do you still have Czech localization sources for MW2? I can try porting them to CoD MW2 CR if interested.
(and sorry for English)
Mohl bys tady, prosím, pro lidi sepsat stručně, jak to vše zprovoznit. Co přesně stáhnout atd.? Díky.
 
Back
Top