1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Bully: Scholarship Edition

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Killermannvs, 25 Říjen 2015.

1. Killermannvs

Killermannvs Člen

Bully: Scholarship Edition

Mel by nekdo zajem o preklad teto hry?
    Myslim, ze by to potesilo ne jen mne, ale i spoustu dalsich lidi, co by si radi zahrali tuto celkem ujetou hru. No reknete, kdo by si nechtel hrat na grazlika ve skole??? :sneaky:

Je to celkem stara hra a proto jsem hledal na internetu jestli uz to nekdo preklada(l) a bez uspechu, pry byl problem ve vytazeni textu.
    Proto jsem se na to podival a podarilo se mi udelat nastroje na vytazeni textu a upravil jsem i fonty, viz obrazky.
    Kdyby mel tedy nekdo zajem, dejte vedet pres PM, vse je pripravene na preklad!

Vzhledem ke stari, hra stoji par korun...
    http://store.steampowered.com/app/12200/

Dle meho nazoru to bude vyzadovat trochu zkusenejsiho prekladatele, at uz kvuli slangu a nebo i mnozstvi textu. Na druhou stranu se bude mozne v prekladu dost vyradit, vzhledem k pouzite peprne mluve :)

Ukazka prekladu a fontu...
    Bully 2015-10-25 15-09-32-59.jpg Bully 2015-10-25 15-08-36-11.jpg Bully 2015-10-25 14-47-54-89.jpg

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Britarn

Britarn Člen

Si ještě pamatuji, jak jsem to hrál s tou částečnou češtinou z netu, kde to přeložili v PC translátoru :D Většina konverzací ve hře byla na půl anglicky a v češtině to znělo jak google překladač :D A nakonec jsem to dohrál no :) Doufám, že Rockstar udělají konečně Bully 2, ideální by byla vysoká škola :D A hrát by se mohlo buď za studentku, co se chce dostat do sesterstva a nebo za studenta, co chce být v bratrstvu :D Grafika by byla lepší jak v GTA 5 :eek:

3. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Já bych měl obrovský zájem !
    Děkuju za informaci !:red heart:

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Killermannvs

Killermannvs Člen

Jestli mas zajem o preklad, tak mi napis do PM tvuj google ucet a nasdilim ti nejaky texty...

5. Já bych docela měl zájem pomoct s překladem této hry, protože mě neskutečně bavila

6. Chronos

Chronos Čestný člen Prémiový člen Tým COTT

Nechci být hnidopich, ale co si vzpomínám, tak u téhle hry nebyl ani tak problém s přeložením textu, jako spíše fakt, že překlad musel být vepsaný v rozsahu anglického originálu a to je jak vím pro češtinu takřka nemožný úkol, právě kvůli její rozmanitosti. :) Pokud si tohle odstranil, tak klobouk dolů a věřím, že pokud se najde nějaký srdcař na překlad, tak se máme na co těšit. :D

Naposledy upravil: 29 Říjen 2015
  7. Killermannvs

Killermannvs Člen

Z tveho postu mam pocit jako bys vubec necetl uvodni prispevek, respektive se nepodival na obrazky.

Ano, presne na tenhle problem jsem pri hledani na internet narazil a proto jsem se na to podival a problem vyresil... viz obrazky v prvnim postu.

Jinak tahle problematika se pri prekladech resi v drtive vetsine pripadu. Pokud chces mit preklad v plnem rozsahu, bez omezeni, je nutne rozklicovat binarni soubory hry a pote muze nastoupit tym prekladatelu, dalsi vec je uprava fontu, ale nema cenu to rozepisovat, PredatorV na toto tema sepsal obsahl clanek.

Naposledy upravil: 29 Říjen 2015
  8. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Ja bych byl moc rád kdyby to někdo preložil. :)
    PS: Nemužu upravit muj predhozí príspevek.

9. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Ahoj, tak ta hra vypadá parádně a na steamu je za pár kaček. Kolem a kolem také se přimlouvám, přeložte to někdo pls:wink:

10. Ahoj, jak to vypada s prekladem? Cekam na nej jako na smilovani, hru mam ted ze Steamu koupenou, byla v akci za pouhy 2€, jenze jsem ji zatim nehral, protoze bych tomu prd rozumel. Cetl jsem na nejakym webu o cestinach, ze vyrobit preklad neni zadna pr**l, takze bych se vubec nedivil, kdyby ses na to nakonec vykaslal. Ale myslim si, ze pokud mas nastroje na vytazeni textu, mas uz pulku prace za sebou a tak by byla skoda to zahodit. Jednu dobu jsem premyslel, ze si to snad prelozim sam, bohuzel moje znalosti ohledne prekladu jsou nulove a hned ze zacatku jit do neceho, odkud bych musel vytahavat texty a upravovat fonty, to je proste blbost. Takze porad doufam v komunitu, co to umi. :)

11. Killermannvs

Killermannvs Člen

Cago, bohuzel te zklamu, ale na prekladu ted nikdo nedela. Tuhle hru neni zrovna lehke prekladat, je tam obrovske mnozstvi textu.
    Presto kdyby se nekdo nasel, kdo by mel zajem, budu jedine rad.

Po technicke strance mam vse vyreseno, jedna se ciste o preklad.

Pro info, je prelozeno cca 25%.

12. Vlastik79

Vlastik79 Člen

Pokud je odstraněn limit pro znaky a tím je pryč omezení, prosím o texty popř. další info, zkusil bych se na to také podívat, pokud je zájem, osobně jej mám. Díky.

Sdílejte tuto stránku