• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Brutal Legend SK

Brutal Legend SK 1.0.1

Gaunt

Překladatel
Příspěvky
507
Řešení
4
Skóre reakcí
540
Bodů
0
Gaunt přidal/a nový překlad:

Brutal Legend SK - Slovenský preklad pre jedinečnú metalovú akčnú hru

Brutal Legend predstavuje mix mnohých žánrov a napriek tomu, že si hráčov snaží získať svojou nevšednou tématikou - svetom metalu - tak ponúka humor a pútavý príbeh, ktorý dokáže zaujať nie len fanúšikov metalu, ale aj všetkých ostatných hráčov.
Aj keď ide o akčnú hru, tak jej významnú zložku predstavujú RTS súboje, ktoré sú základom pre hru viacerých hráčov. Hrá má síce už niekoľko rokov (o trochu viac keď počítame aj pôvodnú konzolovú...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
děkuji moc za překlad téhle hry s Jackem Blackem který je jeden z mích oblíbeních herců už se nemohu dočkat až bude překlad dokončen :)(y)
 
Tahle hra ušla mojí pozornosti, ale jestli vznikne překlad, nebude důvod se do ní nepustit.
Přeji bezproblémový překlad ;)
 
Uživatel Gaunt vložil k překladu Brutal Legend SK novou aktualizaci:

Oznámenie o pokračovaní v preklade

Dobrý deň,
v najbližšej dobe by som chcel vydať preklad pre Blood Bowl 2, ktorý mi trochu pozmenil plány. Už dávnejšie sa preklad pre Brutal Legend pozastavil, keďže som sa chcel naplno venovať AoE3 DE, ale vzhľadom k tomu, že zatiaľ väčšine stačí upravená pôvodná oficiálna čeština, tak som sa rozhodol najprv dokončiť tento preklad.
Po odstránení duplicitných textov ostáva preložiť už len nejakých cca 500 000 znakov, takže to nie je až také strašné.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Zdravím, je v plánu ještě v překladu pokračovat? Také mi nejde stáhnout současnou verzi překladu.
 
Ahoj, nejde ti to stiahnuť, lebo žiadny preklad tam zatiaľ nie je. Práce na preklade boli obnovené pred ani nie mesiacom, aktuálne je preložených cca 40 %, takže nejaké minimálne 2 mesiace budem na preklade ešte pracovať.
 
Uživatel Gaunt vložil k překladu Brutal Legend SK novou aktualizaci:

Hrubý preklad dokončený

Po viac ako 3/4 roku, čo bol preklad odložený, som sa k nemu konečne vrátil. Po dvoch mesiacoch usilovnej práce môžem povedať, že hrubý preklad je dokončený. Aktuálne mi ostáva ešte preklad otestovať, aby som poopravoval priamo v hre čo najviac prípadných chýb. Potom preklad odovzdám na dodatočne korektúry a testovanie. Na záver bude potrebné upraviť ešte niekoľko textúr, aby bol preklad kompletný. Uvidíme, koľko času nám tieto dodatočné úpravy ešte zaberú, ale snáď sa prekladu už skôr či...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Úprimne povedané, neviem a nemám to ako aktuálne odskúšať, ale tak hra má vlastnú štruktúru súborov a pochybujem, že by sa niekomu chcelo to prerábať osobitne pre GOG. Keď preklad vydáme, tak to budeš musieť skúsiť sám. Brutal Legend už bol v toľkých balíčkoch, že cena kľúča na Steam je cca. 50 centov.
 
Podla toho čo som zistil tak GOG verzia 1.0 by mala byt identická zo steam verziou 1.13 alebo 1.14, je to ale bez záruky ...
 
Uživatel Gaunt vložil k překladu Brutal Legend SK novou aktualizaci:

Vydanie prekladu

Dobrý deň,
po mnohých pauzách sme nakoniec dokončili preklad pre Brutal Legend. Môžete sa tak presunúť do metalového sveta v koži Jacka Blacka alias Eddieho Riggsa. Veríme, že sa vám bude náš preklad páčiť a hru si s ním viac užijete. Príjemnú zábavu.

P.S.: Tesne pred vydaním sme zistili, že nám chýba v jednom z vedľajších fontov Ľ, čím skôr sa pokúsime preklad upraviť a daný font doplníme.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Ahoj, díky za preklad a môžem potvrdiť jeho funkčnosť aj na GOG verzii 1.0 .....

:)
 
Back
Top