• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Broken Sword 5: The Serpent's Curse

Broken Sword 5: The Serpent's Curse 2.0

co ta verze na Mac, co se neinstaluje přes exe., je nějaká odezva od Jurgen 82? dík
 
Ahoj.Včera prebehol nejaký update hry a čeština už nefunguje.Mohol by si sa na to prosím pozrieť?
 
Ahoj.Včera prebehol nejaký update hry a čeština už nefunguje.Mohol by si sa na to prosím pozrieť?
Dobrý den, snad ano, ale nemůžeme to slíbit. Záleží na čase našeho externího technika. Moc se omlouváme. Snad překlad funguje alespoň na gog verzi hry.
 
Ahoj.Včera prebehol nejaký update hry a čeština už nefunguje.Mohol by si sa na to prosím pozrieť?
Zdravíme, právě do překládáváme nové věty, které byly přidány s aktualizací. Mějte prosím ještě chvíli strpení, děkujeme.
 
Ahoj.Včera prebehol nejaký update hry a čeština už nefunguje.Mohol by si sa na to prosím pozrieť?
Dobrý večer , hru jsem zakoupil přes steam a zkouším tuto cestu programfiles (x86)/Steam/steamapps/common/.....bohužel čeština se mi neobjevuje, nevíte kde je chyba ? moc díky za info
 
Dobrý večer , hru jsem zakoupil přes steam a zkouším tuto cestu programfiles (x86)/Steam/steamapps/common/.....bohužel čeština se mi neobjevuje, nevíte kde je chyba ? moc díky za info
 
Dobrý večer , hru jsem zakoupil přes steam a zkouším tuto cestu programfiles (x86)/Steam/steamapps/common/.....bohužel čeština se mi neobjevuje, nevíte kde je chyba ? moc díky za info
Dobrý den, moc se omlouváme, na hlavní stránce překladu je upozornění, že náš překlad zatím bohužel nefunguje. Na opravě právě pracujeme a už by to mělo být brzy hotovo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj.Včera prebehol nejaký update hry a čeština už nefunguje.Mohol by si sa na to prosím pozrieť?
Moc se omlouváme, na hlavní stránce překladu je upozornění, že náš překlad bohužel zatím nefunguje. Máme dopřeložené veškeré nové texty a teď pracujeme na obnovení překladu. Už by to mělo být brzy hotovo.
 
Dobrý večer , hru jsem zakoupil přes steam a zkouším tuto cestu programfiles (x86)/Steam/steamapps/common/.....bohužel čeština se mi neobjevuje, nevíte kde je chyba ? moc díky za info
Dobrý den, stále držím palce a po čase se ptám zda je světlo na konci tunelu? Děkuji ...
 
Dobrý večer , hru jsem zakoupil přes steam a zkouším tuto cestu programfiles (x86)/Steam/steamapps/common/.....bohužel čeština se mi neobjevuje, nevíte kde je chyba ? moc díky za info
Zdravíčko, chci se zeptat na stav překladu, teď jsem z nostalgie stáhl přes steam. Díky za odpověď
 
Dobrý večer , hru jsem zakoupil přes steam a zkouším tuto cestu programfiles (x86)/Steam/steamapps/common/.....bohužel čeština se mi neobjevuje, nevíte kde je chyba ? moc díky za info
Zdravíme, ještě tento víkend by to mohlo být.
 
Back
Top