1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Broken Lines

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Sierpe, 9 Listopad 2019.

1. Sierpe

Sierpe Dárce překladyher.eu Člen

Zajímavý adept na češtinu nemyslíte ? :)

2. Sierpe

3. Sierpe

4. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Nevypadá to špatně, ale musím říct, že poslední dobou mám trochu problém ohledně toho jak hra vypadá dobře na obrázku i traileru, ale pak ta hratelnost už je slabší nejspíš právě na úkor toho, aby dobře vypadala a spíš lákala k prodeji :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. Sierpe

No uvidíme. Taky už na vše neskáču. A hraji míň a míň. Snad tohle bude dobrý. WWII je pořád dobrý super téma..

6. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

WWII je určitě dobrý téma, ale moc mě nenapadají hry z posledních let, které by na to vyšly. Naposled jsem zkoušel Call of Duty WW2 a to bylo něco šíleného. Ještě třeba Warsaw je dobrý, ale to je dost úzce zaměřený na určitou dobu.

Říkám si, že to Broken Lines mi z těch obrázků trochu připomíná Jagged Alliance Rage, který třeba až tak špatně nevypadá, ale zklamání to bylo velký.

7. Sierpe

No za poslední dobu asi jediná pořádná WWII ale za to špičková hra je

a k ní teď nové pokračování z východní fronty

I když jsem na jazyky lama tak tuhle hru zvládám i v ENG. U Broken Lines už ale bych tu cz mooc chtěl :)

Sdílejte tuto stránku