1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Borderlands: The Pre-Sequel

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil The Spyker, 5 Prosinec 2017.

1. The Spyker

The Spyker Člen

Zdravím všechny,
    Chtěl bych se zeptat jestli by byl stále zájem o překlad pro tuto hru, případně jak velký,
    Hlasujte a ukažte nám jestli ho skutečně chcete.

Děkuju,
    The Spyker a jeho tým

2. Rád bych se informoval, zda-li již bylo učiněno nějaké rozhodnutí a nebo stále běží pouze hlasování...

3. The Spyker

The Spyker Člen

Stále běží hlasování

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Děkuji za info...

Naposledy upravil moderátor: 29 Duben 2018
  5. RED

RED Člen

Ta hra nepřekročila stín původní hry, ale na druhou stránku je to přeci jen hodně zábavná střílečka a pro milovníky série Borderlands nutnost. Bez váhání bych hru s češtinou znovu odehrál a rozhodně bych nebyl sám :wink:. Borderlands (první i druhý díl) je herní peckou, s češtinou i pro třetí pokračování by to bylo konečně komplet česky. Co dodat na závěr : "... a smekám klobouk i s hlavou. " a držím palce at se to podaří :thumbsup:

6. Vyšel Borderlands GOTY Enhanced a čeština z původního Borderlands GOTY na něj bohužel nefunguje... Nenašel by se někdo, kdo by upravil původní češtinu i pro Enhanced edition??? (Nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové vlákno, tak jsem si to dovolil přilepit sem... )

7. eliska

eliska Člen

Dobrý den, mě funguje na 1.ku i 2.ku. Musela jsem češtinu na 1.ku nainstalovat mimo nainstalovanou hru. Soubory se totiž ukládají jinde než do té GOTY verze. Potom jsem překopírovala soubory tam kde patří. Nevím jestli v průběhu hry nastane nějaký problém, ale začátek normálně funguje.
    A 2.ka funguje taky a to jsem instalovala češtinu 1.5 přímo do nainstalované hry. Hezký den.

8. GARUSS

GARUSS Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  9. RavenLord

RavenLord Člen

Též bych měl dotaz ohledně Borderlands GOTY Enhanced Jestli by se našel někdo kdo by mohl převést češtinu z GOTY na Enhanced verzi... Původní čeština od mrazíka na to nepasuje a spousta textu chybí.

10. Používám tuhle https://drive.google.com/file/d/1gJE2lU90ho0EibOjgEfmma3gQUDyGs_f/view?usp=sharing Je to upravená čeština od Mrazíka, aby běhala v GOTY Enhanced...

Ale má to samozřejmě i své mouchy... Když k vám někdo mluví z vysílačky a nebo mluví průvodce (ta ženská - oko) tak je to bez zvuku i bez titulků... Ale popis úkolu je v zápisníku normálně popsán... Pro mě lepší než nic, ale znovu upozorňuji, že to není dokonalé....

Sdílejte tuto stránku