1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Blood Omen: Legacy of Kain / Blood Omnicide

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil miracleflame, 12 Listopad 2016.

1. miracleflame

miracleflame Člen

Dáva sa na známosť, že ruskí nadšenci zapracovali na fan-remaku tejto klasiky s hutnou goticko-vampiristickou atmosférou, ktorú sa žiadnemu z nadchádzajúcich dielov nepodarilo zopakovať.

Tento remake (add-on) umoňuje väčšinu aspektov hry jednotlivo prepínať medzi novým a pôvodným prevedením. Okrem iného implementuje titulky, ktoré v hre nikdy neboli a to otvára priestor na lokalizáciu.

Kontaktoval som autorov ohľadom možnosti českej lokalizácie a dostal som kontakt na skype: paul_vortex kde sa táto téma môže otvoriť.

Ovšem text hry je písaný veľmi poeticky, chcelo by to skúseného prekladateľa.
    Nájde sa niekto na vampiristicko-peotickú výzvu?

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Ahoj.
    Neviem, či to ešte je aktuálne, ale mala by som záujem o spoluprácu. Som profesionálna prekladateľka (ruština a francúzština). Nemám žiadne skúsenosti s informatickou časťou, vedela by som urobiť len preklad čistého textu, a to tiež len z ruštiny. Manžel (píšem z jeho účtu) má túto hru veľmi rád a chcel by si ju zahrať po slovensky. Aj ja rada hrávam hry, a preto by bolo pre mňa cťou spolupracovať na lokalizácii.
    Miška

3. miracleflame

miracleflame Člen

Teší ma záujem, ale nutno poznamenať, že autori tento projekt odložili na neurčito a zatiaľ mám pocit, že hra sa nedá prejsť celá.
    Každopádne, pozriem na to znovu a skúsim poskytnúť čiste len text na preloženie.

4. Super, ďakujem veľmi pekne! Dúfam, že hru dorobia, aby malo zmysel ju prekladať.

Sdílejte tuto stránku