• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Blood Omen: Legacy of Kain / Blood Omnicide

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.

Dáva sa na známosť, že ruskí nadšenci zapracovali na fan-remaku tejto klasiky s hutnou goticko-vampiristickou atmosférou, ktorú sa žiadnemu z nadchádzajúcich dielov nepodarilo zopakovať.

Tento remake (add-on) umoňuje väčšinu aspektov hry jednotlivo prepínať medzi novým a pôvodným prevedením. Okrem iného implementuje titulky, ktoré v hre nikdy neboli a to otvára priestor na lokalizáciu.

Kontaktoval som autorov ohľadom možnosti českej lokalizácie a dostal som kontakt na skype: paul_vortex kde sa táto téma môže otvoriť.

Ovšem text hry je písaný veľmi poeticky, chcelo by to skúseného prekladateľa.
Nájde sa niekto na vampiristicko-peotickú výzvu?

Ahoj.
Neviem, či to ešte je aktuálne, ale mala by som záujem o spoluprácu. Som profesionálna prekladateľka (ruština a francúzština). Nemám žiadne skúsenosti s informatickou časťou, vedela by som urobiť len preklad čistého textu, a to tiež len z ruštiny. Manžel (píšem z jeho účtu) má túto hru veľmi rád a chcel by si ju zahrať po slovensky. Aj ja rada hrávam hry, a preto by bolo pre mňa cťou spolupracovať na lokalizácii.
Miška

Teší ma záujem, ale nutno poznamenať, že autori tento projekt odložili na neurčito a zatiaľ mám pocit, že hra sa nedá prejsť celá.
Každopádne, pozriem na to znovu a skúsim poskytnúť čiste len text na preloženie.

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.