1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Blood Bowl 2

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Sierpe, 5 Listopad 2015.

1. Sierpe

Sierpe Člen

Ahoj všichni :) jsem tu nováčkem. Hledání dobrých překladatelů mě přivedlo na tyhle stránky a žasnu kolik překladatelů tu je :) Velmi mě potěšilo že bude překlad Xenonauts po kterým jsem dlouho toužil. Stejně tak mě potěšilo že mezi vámi je Jetro který přeložil Xcom což je jedna z nejlepších prací a za to má můj velký dík. Ale abych šel k tématu. Nedávno vyšla jedna bezvadná a zábavná hra. Jmenuje se Blood Bowl 2 a je to pokračování úspěšné hry která byla původně deskovkou od Games Workshop. Ohromně by se ulehčilo jak chápáni hry tak požitek z ní kdyby měla češtinu. Navíc je tato hra jak dělaná na tvorbu on-line lig což je další důvod proč její jazyková přístupnost by byla k užitku dalším a dalším. Rád finančně podpořím (a i pár mích kamarádů) toho kdo by se ujal překladu.

malé představení hry -

http://hry.kuma.cz/recenze/blood-bowl-2-recenze

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil moderátor: 5 Listopad 2015
  2. estla

estla Člen

Akokoľvek som sa spočiatku pozerala na túto hru cez prsty kvôli zasadeniu do športovej tématiky, ale svet Warhammeru milujem a po prečítaní viacerých recenzií ma hra nadchla, ale... Verím, že by som sa to naučila hrať aj bez cz prekladu, ale myslím si, že by mi tak unikla celková atmosféra hry, kde aj hlášky komentátorov zápasu majú svoje čaro, preto sa prihováram za preklad aj s finančnou podporou :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Zdravím přátelé,
    i já velmi rád finančně podpořím, kdo by přelouskal tuto skvělou gamesku ;)
    Předem velké díky

4. Zdar, asi pozdě ale i tak se přidávám s prosíkem. Hraji to už nějakou chvilku a ta čeština chybí.

5. Sierpe

Sierpe Člen

Tak hry od Games Workshop mají poslední dobou celkem velkou pozornost. Pořád nikdo nepřemýšlí nad překladem Blood Bowlu?;) Mimochodem GW oznámilo že chystá po 20 letech reprint stolní hry :) Tak třeba se pak zdvihne zájem...

Sdílejte tuto stránku