• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Blood Bowl 2

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Ahoj všichni :) jsem tu nováčkem. Hledání dobrých překladatelů mě přivedlo na tyhle stránky a žasnu kolik překladatelů tu je :) Velmi mě potěšilo že bude překlad Xenonauts po kterým jsem dlouho toužil. Stejně tak mě potěšilo že mezi vámi je Jetro který přeložil Xcom což je jedna z nejlepších prací a za to má můj velký dík. Ale abych šel k tématu. Nedávno vyšla jedna bezvadná a zábavná hra. Jmenuje se Blood Bowl 2 a je to pokračování úspěšné hry která byla původně deskovkou od Games Workshop. Ohromně by se ulehčilo jak chápáni hry tak požitek z ní kdyby měla češtinu. Navíc je tato hra jak dělaná na tvorbu on-line lig což je další důvod proč její jazyková přístupnost by byla k užitku dalším a dalším. Rád finančně podpořím (a i pár mích kamarádů) toho kdo by se ujal překladu.

malé představení hry -

http://hry.kuma.cz/recenze/blood-bowl-2-recenze

 
Naposledy upraveno moderátorem:

estla

Člen
Akokoľvek som sa spočiatku pozerala na túto hru cez prsty kvôli zasadeniu do športovej tématiky, ale svet Warhammeru milujem a po prečítaní viacerých recenzií ma hra nadchla, ale... Verím, že by som sa to naučila hrať aj bez cz prekladu, ale myslím si, že by mi tak unikla celková atmosféra hry, kde aj hlášky komentátorov zápasu majú svoje čaro, preto sa prihováram za preklad aj s finančnou podporou :)
 
Zdravím přátelé,
i já velmi rád finančně podpořím, kdo by přelouskal tuto skvělou gamesku ;)
Předem velké díky
 

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Tak hry od Games Workshop mají poslední dobou celkem velkou pozornost. Pořád nikdo nepřemýšlí nad překladem Blood Bowlu?;) Mimochodem GW oznámilo že chystá po 20 letech reprint stolní hry :) Tak třeba se pak zdvihne zájem...
 

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Vážně se nenajde někdo kdo by se překladu ujal? Ta hra je úžasná ale mám problémy se jí naučit v angličtině..jsem ochotný překladateli hru koupit a to Legendary Edition. A navíc planuji překladatele i finančně podpořit. A to nemalou částkou...
 

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Pořád by se nikdo nenašel?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Tomu kdo by hru přeložil nabízím 4 000,- za překlad + hru ( Blood Bowl 2 - Legendary Edition).
 

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Tak člověk co by mi pomohl možná s překladem se ozval. Vše bude záviset od toho jak objemný to bude. Jen je problém že neumí vytáhnout texty. Byl by tu nějaký ochotný technik co by se nám na to podíval prosím, prosím.

https://zenhax.com/viewtopic.php?t=1398
 

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Stále nikdo? Nabízím opravdu hezkou odměnu. Nedokážu posoudit kolik je ve hře textu ale je to sportovní hra takže snad méně než u příběhových her..
 

Gaunt

Překladatel
Člen
Ubehlo už 5 rokov odkedy @Sierpe vytvoril tento topic. Prekladu do češtiny sa však, bohužiaľ, nikto neujal. Sierpe sa tak rozhodol (možno aj v rámci poslednej možnosti) opýtať sa mňa, či by som sa prekladu neujal. Vzhľadom k jeho dlhodobému urgovaniu a presviedčaniu som mu sľúbil, že sa pustím do prekladu tejto hry. Takže aktuálne sa pracuje na slovenčine, aj keď mám rozrobené aj iné preklady, ale tie budem zatiaľ len aktualizovať, aby boli funkčné, kým nedokončím BB2. Preklad je v mojej réžii a prebieha pod hlavičkou lokalizácii.sk. Technická stránka prekladu je vyriešená vďaka jednému miestnemu úžasnému technikovi :) Hra má skoro 600 000 znakov, nie je to veľa, ale zase ani málo. Uvidíme, ako mi pôjde preklad od ruky, ale teoreticky hrubý preklad by mohol byť dokončený do 3 mesiacov. Hra je už trochu staršia a bude v slovenčine, ale snáď aspoň pár ľuďom urobí tento preklad časom radosť.
Inak Legendary Edition sa dá aktuálne kúpiť za 6€.
 
Top