• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Blood Bowl 2 - Legendary Edition SK

Blood Bowl 2 - Legendary Edition SK 0.94

Gaunt

Překladatel
Člen
Gaunt přidal/a nový překlad:

Blood Bowl 2 - Legendary Edition SK - Slovenský preklad pre PC verziu stolnej hry z univerza Warhammeru

Zobrazit přílohu 39543

V roku 2015 vyšlo druhé pokračovanie PC verzie Blood Bowlu, ktoré je vo veľkej miere kópiou rovnomennej stolovej hry. Ide o mix ťahovej stratégie, rugby, Warhammeru a hlavne veľkej dávky násilia a krvi. Hra ponúka režim pre jedného hráča ako aj multiplayer. V kampani môžete hrať za slávny tím Reikland Reavers. Pomôžete im vyhrať turnaj v Blood Bowle, aby sa dostali opäť na vrchol?
Všetkými zápasmi vás bude sprevádzať dvojica komentátorov, zlobor Bob...
Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Gaunt

Překladatel
Člen
Uživatel Gaunt vložil k překladu Blood Bowl 2 - Legendary Edition SK novou aktualizaci:

Dokončeníe hrubého prekladu

Dobrý deň,
keďže už funguje diskusia k tomuto prekladu, chcel by som oznámiť, že hrubý preklad pre Blood Bowl 2 bol dokončený. Preklad bol odoslaný pár ľuďom na testovanie, ale zrejme si to predsa len otestujem ešte aj sám.
Ak by však chcel ešte niekto pomôcť pri testovaní, tak nech napíše tu do diskusie a ja sa mu ozvem. Najlepšie by bolo keby mal aspoň nejaké skúsenosti s testovaním prekladov, poznal túto hru alebo aspoň jej fyzickú verziu.
Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Top