• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Blair Witch

Blair Witch 2024-02-08

Mayki

Překladatel
Příspěvky
1.196
Řešení
8
Skóre reakcí
2.329
Bodů
0
Mayki přidal nový překlad:

Blair Witch - Čeština do hororové adventury na známý filmový motiv

nGq0bJ1.jpg


Nová hororová hra Blair Witch pro PC a Xbox One je v mnoha ohledech tak děsivá, jak byste mohli očekávat. Lesy jsou temné a matoucí, plné zkroucených stromů a shnilých kořenů, tajemných šepotů a strašidelných totemů...

Recenze hry: https://games.tiscali.cz/recenze/blair-witch-recenze-333566

Překlad zahájen

Díky jednomu velice ochotnému místnímu šikulovi se podařilo...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Skvělá zpráva! Díky moc, že jsi se pustil do překladu téhle hry. Díky.
 
Hledám někoho na otestování hry, vážný zájemce ať se mi ozve do konverzace. Není to o tom si hru zahrát s předstihem v češtině, jde o to pečlivě projít hru a přečíst veškeré texty ať můžu vydat kvalitní překlad pro všechny. Děkuji za pochopení.
 
No tak, lidi, nehlaste se všichni. Je tady přece ohromná komunita kolem překladů her, to se nenajde nikdo, kdo by si zahrál hru a přitom nahrával postup, případně fotil obrázky všude tam, kde se mu nějaký text nepozdává? Není to tak složité a hodně mi tím pomůžete. A nejenom mě, ale i ostatním, užít si hru v trochu dokonalejší češtině...
 
[QUOTE="Ma...[/QUOTE]
Ja sa hlásim, hru som si nedávno kúpil a rád ju otestujem a budem ti hlásiť každú vec ktorú nájdem :)
 
prosimvás bude fungovat čeština i na klasické verzi nechci si kupovat deluxe edition která je dražší
 
Nemám to odzkoušené, ale myslím si, že by měla fungovat. Deluxe edice obsahuje navíc pouze arworky a soudtrack. Samotná hra by měla být stejná.
Až to vyzkoušíš, nezapomeň tady napsat i pro ostatní, jestli funguje bez problému. Díky.
 
Naposledy upraveno:
Ano funguje to i mimo Deluxe jen v nastavení jazyka je potřeba zvolit čeština jelikož to přepisuje polštinu.
 
Zdravím. archiv nejde otevrit. pise to ze je neznámej ci poskozen? co to je? dekuji
 
zkouseno snad 10x. ten soubor se nestahne cely dle me. Tak jsem na tu cestinu dlouho cekal :(
 
snekojd Stiahnuté odskúšané rozbalené úplne v pohode
Screenshot_1.png

vid priložený obrázok s časom.

Na rozbalenie potrebuješ najnovší winrar alebo aspoň verziu 5.0
Všetko čo je balené verziou 5.0 sa dá rozbaliť iba Winrarom 5.0 a novším.
Screenshot_2.png
 
Jak píše GARUSS, soubor je v pořádku, potřebuješ novější Winrar....;)
 
A co konkrétně ti nefunguje, stáhnout, nainstalovat nebo hra není česky?
 
Ahoj chci se zeptat jak to bude s češtinou. Od 29.10.2020 bude totiž Blair Witch free na Epic games.
 
Nevím na co se konkrétně ptáš, ale až to budeš mít z EPICu, tak to prostě vyzkoušej, primárně je dělaná na STEAM, ale klidně může fungovat i na EPIC...
 
Díky za odzkoušení. Užij si hru v češtině... (y)
 
zdravim cestina mi nejde:( musi se nainstalovat do nejake slozky? nebo nevim si rady uz:( cestinu ve hre nemam napsanou
diky za odpoved:)
 
Naposledy upraveno:
Back
Top