• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Blair Witch

Blair Witch 2024-02-08

Tak se ti to nenainstalovalo. Při instalaci vyber složku s nainstalovanou hrou, např. C:\Games\Blair Witch Deluxe Edition
A po správné instalaci bys měl mít v nastavení jazyků na výběr češtinu.
 
Bohužel nedá, tohle je překlad pouze pro PC verzi.
 
Dobry den , chcem sa opytat ako to je ked mam hru zakupenu na steame a vlozim tuto cestinu nemozu mi hru zablokovat alebo nieco podobne ? nevyznam sa vtom preto sa pytam dakujem za odpoved
 
Ne, čeština je vytvořená formou patche, neovlivňuje přímo soubory hry, takže ničemu nevadí.
 
Je nejaka sance, ze bude i cestina pro Blair Witch VR? Hra se zda byt identicka, nicmene po instalaci standardni cestiny s balickem pakchunk99-X-CZ.pak
hlasi chybu: data corrupt

a ve vypisu je udaj:
Unhandled Exception: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION writing address 0xe51a0000

Mozna se jedna o malickost.

Moc dekuji
Martin
 
Velké díky za češtinu. Pokud by byla potřeba do budoucna otestovat překlad nějaké hry ve VR, hlásím se. Hry jako Lone Echo by si to zasloužily, přestože je tam hromada textů a je to pro úzkou skupinu lidi - majitele Oculus VR headsetů, je to exkluzivka. :confused: :))
 
@suXvr Ahoj, díky za nabídku, ale tohle byla spíše ojedinělá záležitost. Šlo o úpravu již hotového překladu na VR verzi hry. Nedovedu si představit, že bych překládal něco, co bych si ani nemohl vyzkoušet ve hře a neviděl jak to vypadá... :)

I když to Lone Echo vypadá parádně, nechcete se mi složit na VR set... :D (y)
 
Kurna to by byla parada kdyby se nasel nekdo kdo by prekladal VR, to Lone Echo by si to sakra zaslouzilo :)
 
VR verze je dávno přeložena, při instalaci si vybereš verzi hry.
 
Back
Top