• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Black Mesa - Steam verze

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
F

FrankCastle8

Návštěvník
Zdravím, nenašel by se někdo kdo by byl schopen vytáhnout texty ze hry a pak je zase vrátit zpátky? Hledal jsem češtinu do téhle hry, ale na současnou steam verzi není kompabilitní a rád bych se pustil do překladu téhle pecky.

Pilda

Člen
Možná by stálo za to zkusit kontaktovat vývojáře. Možná by stálo za to zkusit kontaktovat vývojáře.

F

FrankCastle8

Návštěvník
Wettek98 Zjistil jsem, že až vyjde tento rok finální verze s Xenem, tak Fénix ProDabing chtějí udělat kompletní dabing do hry, takže to přenechám jim. Ale zkusím kontaktovat autora hry Prospekt (Takové polo-oficiální pokračování Half Lie Opposing Force) a udělal bych češtinu do ní

siSINka

Překladatel
Člen
Lidi, co překládali původní Black Mesa, také čekají na Xen.

Máš dvě možnosti:
- čekat
- hrát tu původní verzi (modifikaci), není zas tak odlišná. A někde si stáhnout tu "upirátěnou" alfa/beta verzi překladu, ve které toho dost chybí. Píšu upirátěnou, protože oficiálně nikdy nevyšla kvůli problémům s vývojáři BMS. Je o tom velké povídání na https://hry.poradna.net/questions/2453200-black-mesa-cestina

Takže netřeba znovu překládat, nachystané všechno je ;)
Bohužel práci devs neumíme urychlit a dělat dočasnou verzi češtiny… nevím.
(já jsem byl jen malé kolečko v soukolí, které češtinu do BMS dělalo, o ničem - a tedy už vůbec ne o vydání - jsem nerozhodoval)

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.