• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Blízký čas soutěžení

Vážení fanoušci, hráči i spoluhráči,
dlouho se to odkládalo, ale konečně je to tady!

V následujících několika týdnech rozjedeme sérii soutěží, která Vám umožní získat hned několik zajímavých her, které se našly v šuplících našich adminů.

Jak to bude vypadat?

Jestli jste se někdy v poslední době pohybovali na jiných komunitních stránkách, jistě jste si všimli, že soutěže, po různých peripetiích, prošly výraznou obměnou. Z velké části za to může zákon, který nám zakazuje pořádat soutěže, které by se podobaly loterii. Tedy hlavním bodem problému je losování výherců.

Přistoupíme tedy k formě, která zatím nevadila nikdy nikomu a to k bleskovým soutěžím. Tedy, nejrychlejší vyhrává.

Jak to bude probíhat?

Na našem fóru, v sekci bleskovek, se objeví v prvním kroku informace o datu a hodině konání soutěže. Tento příspěvek bude samozřejmě sdílen i na FB stránce.

Úkol bude vždy v dané datum a hodinu vyvěšen na FB stránce (veřejně, takže nemusíte být na FB registrován, pouze si v danou hodinu pamatovat odkaz www.facebook.com/prekladyher).

Příspěvek bude obsahovat kompletní zadání, které doporučuji poctivě pročíst, protože jen a pouze splní-li soutěžící zadání na 100%, bude mu přiřčena výhra.

Pravidla soutěže jsou prostá:
1. Soutěže se nesmí účastnit nikdo z adminů portálu prekladyher.eu.
2. Vyhraje pouze ten, kdo splní všechny podmínky zadání.
 
Top