1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Blízký čas soutěžení

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 16 Červenec 2015.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Vážení fanoušci, hráči i spoluhráči,
  dlouho se to odkládalo, ale konečně je to tady!

  V následujících několika týdnech rozjedeme sérii soutěží, která Vám umožní získat hned několik zajímavých her, které se našly v šuplících našich adminů.

  Jak to bude vypadat?

  Jestli jste se někdy v poslední době pohybovali na jiných komunitních stránkách, jistě jste si všimli, že soutěže, po různých peripetiích, prošly výraznou obměnou. Z velké části za to může zákon, který nám zakazuje pořádat soutěže, které by se podobaly loterii. Tedy hlavním bodem problému je losování výherců.

  Přistoupíme tedy k formě, která zatím nevadila nikdy nikomu a to k bleskovým soutěžím. Tedy, nejrychlejší vyhrává.

  Jak to bude probíhat?

  Na našem fóru, v sekci bleskovek, se objeví v prvním kroku informace o datu a hodině konání soutěže. Tento příspěvek bude samozřejmě sdílen i na FB stránce.

  Úkol bude vždy v dané datum a hodinu vyvěšen na FB stránce (veřejně, takže nemusíte být na FB registrován, pouze si v danou hodinu pamatovat odkaz www.facebook.com/prekladyher).

  Příspěvek bude obsahovat kompletní zadání, které doporučuji poctivě pročíst, protože jen a pouze splní-li soutěžící zadání na 100%, bude mu přiřčena výhra.

  Pravidla soutěže jsou prostá:
  1. Soutěže se nesmí účastnit nikdo z adminů portálu prekladyher.eu.
  2. Vyhraje pouze ten, kdo splní všechny podmínky zadání.
   

Sdílejte tuto stránku