• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Bioshock - REMASTERED

Bioshock - REMASTERED 1.0

Tady máš komplet všechny :)

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Potvrzuji NEFUNKČNOST češtiny na verzi z Epicu a přikládám chybové hlášení (cesta ke hře není identifikována automaticky, musel jsem ji ručně zadat).

Aktuální poptávka po češtině pro Epic je v tom, že tam jsou všechny tři díly zdarma (po přidání do knihovny navždy).

Za úpravu češtiny předem děkuji a samozřejmě i za češtinu jako takovou :)

1653598913705.png
 
To by me zajimalo co tam delal Epic za zmeny, preci jen ta hra je dost stara a co vim, tak zadna nova verze nad ramec te pro kterou je cz delana neni. Divny.
Epic tam určitě žádné změny nedělal.

Ale kvůli Epic Store mohli vývojáři hry změnit ledasco. Ať už třeba achievementy nebo jen úplnou drobnost, která při novém sestavení způsobí krapet jiný obsah souborů ovlivňující lokalizaci. A dokážu si představit, že nové sestavení hry probíhá na trošku jiné verzi enginu, knihovnách a to vše prostě může změnit spoustu věcí.
 
To by me zajimalo co tam delal Epic za zmeny, preci jen ta hra je dost stara a co vim, tak zadna nova verze nad ramec te pro kterou je cz delana neni. Divny.
Obávám se, že s tím, jak v poslední době dostala vetšina her od 2K (a to i na steamu) patch přidávající 2k launcher, může nastat problém i tam. Momentálně se chystám zkusit nakopírovat soubory, které instalátor vyhazuje jako konfliktní, z verze od CODEX, tak potom napíšu jak jsem dopadl ;).
 
To by me zajimalo co tam delal Epic za zmeny, preci jen ta hra je dost stara a co vim, tak zadna nova verze nad ramec te pro kterou je cz delana neni. Divny.
Podobný problém bol s inštalátorom češtiny do Mass Effect 1, tam boli takto neznáme verzie asi tri, ktoré sa ukazovali počas inštalácie. Tam ale bolo riešenie jednoduché. Stačilo ich postupne počas inštalácie odstrániť a po ukončení inštalácie obnoviť z koša. Bohužiaľ tu to tak nefunguje..
 
Zdravím, mám hru z Epicgames a hlásí to chybu ContentBaked\pc\FlashMovies\Bathysphere.swf , jde to instalovat na verzi od Epic?
Taky jsem zkoušel, nejde. Na epicu je jiná verze :/ Jinak příště si stačí přečíst předchozí komentáře :D
 
Nezbyva nez pockat, zda-li Ctihy (a snad i Khalashnikovf, autor CZ do Infinite), se na to nepodivaji, zda-li by s tim neslo nejakou upravou neco udelat.
 
Preklad nie je kompatibilný s Epic verziou. Dalšie otázky a komentáre tohto typu budú mazané s tým, že dotyčný užívateľ obdrží aj body...
Skutočne ma nebaví mazať niekoľko tých istých komentárov...
Ďakujem za pochopenie
 
Preklad nie je kompatibilný s Epic verziou. Dalšie otázky a komentáre tohto typu budú mazané s tým, že dotyčný užívateľ obdrží aj body...
Skutočne ma nebaví mazať niekoľko tých istých komentárov...
Ďakujem za pochopenie
Ano není kompatibilní. Bude někdy?
 
Uživatel Ctihy vložil k překladu Bioshock - REMASTERED novou aktualizaci:

Překlad upraven i pro Epic Games verzi hry

Překlad byl upraven i pro Epic Games verzi hry (tato verze má vlastní instalátor překladu - v zip souboru jsou tedy 2 soubory - jeden pro STEAM/GOG a druhý pro EPIC GAMES verzi hry)

Přečtěte si více o této aktualizaci...
Češtinu jsem na Epic verzi nainstaloval,ale objevil se takový jiný problém...Bohužel hra se mi zatím nechce spustit, je tam nějaká blbá provázanost s účtem 2K...Takže mi to píše chybové hlášení "Prosím, spusťte hru z Epic Store"...Přitom jí ale z Epic Store pouštím, ovšem prováže se to s 2K Launcherem a konec...Stalo se to už někomu a poradí co s tím? Díky
 
Uživatel Ctihy vložil k překladu Bioshock - REMASTERED novou aktualizaci:

Překlad upraven i pro Epic Games verzi hry

Překlad byl upraven i pro Epic Games verzi hry (tato verze má vlastní instalátor překladu - v zip souboru jsou tedy 2 soubory - jeden pro STEAM/GOG a druhý pro EPIC GAMES verzi hry)

Přečtěte si více o této aktualizaci...
Ahoj. Ja som mala podobný problém, s češtinou to nemalo nič. Proste som to vypla a zapla znova, znova prepojila účet, lebo mi to znova pýtalo a hra už ide bez problémov..
 
Uživatel Ctihy vložil k překladu Bioshock - REMASTERED novou aktualizaci:

Překlad upraven i pro Epic Games verzi hry

Překlad byl upraven i pro Epic Games verzi hry (tato verze má vlastní instalátor překladu - v zip souboru jsou tedy 2 soubory - jeden pro STEAM/GOG a druhý pro EPIC GAMES verzi hry)

Přečtěte si více o této aktualizaci...


Jj, potvrzuji, mel jsem to pri prvnim spusteni stejny. Napodruhe se to jiz s tim 2KLauncherem propojilo a na nem dat pak "hrat".
 
Uživatel Ctihy vložil k překladu Bioshock - REMASTERED novou aktualizaci:

Překlad upraven i pro Epic Games verzi hry

Překlad byl upraven i pro Epic Games verzi hry (tato verze má vlastní instalátor překladu - v zip souboru jsou tedy 2 soubory - jeden pro STEAM/GOG a druhý pro EPIC GAMES verzi hry)

Přečtěte si více o této aktualizaci...
Nedokážu to pochopit...prostě stále mi to píše "Epic Store error"...Účty se mi propojí a hra se stále nespustí. A to to zkouším ne 2x, ale alespoň 10x...stále chyba. Fakt nevím, co s tím...
 
Uživatel Ctihy vložil k překladu Bioshock - REMASTERED novou aktualizaci:

Překlad upraven i pro Epic Games verzi hry

Překlad byl upraven i pro Epic Games verzi hry (tato verze má vlastní instalátor překladu - v zip souboru jsou tedy 2 soubory - jeden pro STEAM/GOG a druhý pro EPIC GAMES verzi hry)

Přečtěte si více o této aktualizaci...
Ahoj. Ja som mala podobný problém, s češtinou to nemalo nič. Proste som to vypla a zapla znova, znova prepojila účet, lebo mi to znova pýtalo a hra už ide bez problémov..
 
Čeština se /zřejmě/ nainstalovala. Menu je česky atd. jenže mi nejdou zapnout ve hře titulky! Žádné. Nevíte někdo? Epic... K2.
Tak už mi to jde...Chtělo to jen restartovat.
 
Back
Top