• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Bioshock 2 - REMASTERED

Bioshock 2 - REMASTERED 1.01

Ctihy

Člen
Ctihy přidal nový překlad:

Bioshock 2 - REMASTERED - Čeština do hry Bioshock 2 - REMASTERED (STEAM)

Přibližně 10 let po událostech vylíčených v původní hře BioShock se prostory Rapture znovu rozezní ozvěnou hříchů minulosti. Podél pobřeží Atlantského oceánu chytala monstra malé holčičky a odváděla je do podmořského města Rapture. Jako úplně první velký taťka budete procházet sešlým, kdysi krásným padlým městem a při hledání odpovědí a boji o vlastní přežití pronásledovat neznámého nepřítele.

Bioshock 2 Remastered - čeština na anglickou STEAM verzi hry

Autoři:

Ctihy (překlad,...
Zjistěte více o tomto překladu...
 

Alsl

Člen
zrovna je na steamu v akci za 6.59 eček ..do 28.8.2017 tak kdo ho ještě nemáte ..honem nakupovat
 

GARUSS

Člen
tak o si jeden z mála asi ale mne tá hra asi behom 2 dní padla 12x a potom som už na to nemal nervy a išla s disku preč :(
 

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
2x pruchod hrou jednou s cz jednou v aj a ani 1 pád to samé u prvého dílu
 
8.12 2017 dnes se mi stáhla nová aktualizace a čeština nejde nainstalovat - chyba ,neznámá verze hry.Lze to prosím opravit ?
 
C

Cronosus

Návštěvník
doufam ze pak bude i DLC, pokud uz neni :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Super! na to se urcite podivam... uz vyleze nejaka sleva :) diky! Hadam, ze infinite bude asi nejlepsi volba, jestli obsahuje i remastered.
 
Top