• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Beta verze překladu Anno 2205 + videoukázka

Vypadalo to, že se po vydání posledního souhrnu do konce roku 2017 už nic nestane, ale nakonec se ještě jedna věc stala - sumilek86 dokončil překlad strategie Anno 2205. Protože to byl překlad velmi očekávaný, tak se ho rozhodl poskytnout jako beta verzi. Věříme, že tak přinesl spoustě stratégů a budovatelů hezký povánoční dárek.

Před instalací si pečlivě přečtete instrukce a také mějte na paměti, že se jedná o beta verzi, což znamená, že se mohou objevovat chyby atd.

Češtinu pro hru si můžete stáhnout z profilu překladu: Anno 2205

Naposledy upraveno:
Nejde mi nainstalovat, instalátor píše soubor data17.rda nenalezen, mám dvě verze hry, jedna originál , druhá verze delux. Jakou verzi hry mám mít?

Naposledy upraveno:

sumilek86

Člen
Jen original. Novy instalator, ktery je naposled pridan, by mel opravit problem. Kdyztak psat do mailu viz na uvodni strane profilu cestiny.

B

Brukli55

Návštěvník
Jede super zatím objevuji krásu češtiny. Ale koukal jsem i na DLC a tam funguje zatím bez chyb. Děkuji moc za češtinu, která posunala hru a dalších 100% nahoru.