1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Beta verze překladu Anno 2205 + videoukázka

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Kamil, 1 Leden 2018.

1. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Vypadalo to, že se po vydání posledního souhrnu do konce roku 2017 už nic nestane, ale nakonec se ještě jedna věc stala - sumilek86 dokončil překlad strategie Anno 2205. Protože to byl překlad velmi očekávaný, tak se ho rozhodl poskytnout jako beta verzi. Věříme, že tak přinesl spoustě stratégů a budovatelů hezký povánoční dárek.

Před instalací si pečlivě přečtete instrukce a také mějte na paměti, že se jedná o beta verzi, což znamená, že se mohou objevovat chyby atd.

Češtinu pro hru si můžete stáhnout z profilu překladu: Anno 2205

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
    Naposledy upravil: 15 Leden 2018
  2. Nejde mi nainstalovat, instalátor píše soubor data17.rda nenalezen, mám dvě verze hry, jedna originál , druhá verze delux. Jakou verzi hry mám mít?

Naposledy upravil: 18 Leden 2018
  3. sumilek86

sumilek86 Člen

Jen original. Novy instalator, ktery je naposled pridan, by mel opravit problem. Kdyztak psat do mailu viz na uvodni strane profilu cestiny.

4. Jede super zatím objevuji krásu češtiny. Ale koukal jsem i na DLC a tam funguje zatím bez chyb. Děkuji moc za češtinu, která posunala hru a dalších 100% nahoru.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku