• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Skupinová statistika

Uživatelé:
6
Vlákna:
0
Příspěvky:
0

Nejnovější příspěvky

Fallout 4 CZE

Beta češtiny pro Fallout 4

Ahoj, jen k alfa češtině. Četl jsme tady, že se měla smazat. Tu jsem měl nainstalovánu a a při instalaci bety jsme ji mazat nemusel. Při spuštení instalátoru proběhlo vše bez problémů. Mám docela dost modů z Nexusu a i dvě DLC. Mikin
 
Ahoj, jsem jeden z těch co mají problém s padáním hry po instalaci češtiny. Podle doporučení jsem se připojil přes mobil. Hra se bez problémů rozjela, dal jsem pokračovat, načetl se poslední uložený bod a mohu hrát. Bohužel po ukončení hry a znovu připojení klasického internetu se problém s padáním hry při načtení opět projevil. Takže u mě tahle rada nepomohla. Ještě někdo něco poradí? Díky.
 
@palko - Možno trocha zvláštna prosba. Bolo by, prosím, možné (buď na stránke prekladu alebo tu) uverejniť "slovník"? Konkrétne mi ide o anglické a české ekvivalenty názvov lokácií. Vopred ďakujem.
 
Poslední verzi češtiny nemohu spustit: [GALLERY=media, 294]screen by Sheckley posted 9 Leden 2018 v 06:40[/GALLERY]
 
Ahoj, jsem jeden z těch co mají problém s padáním hry po instalaci češtiny. Podle doporučení jsem se připojil přes mobil. Hra se bez problémů rozjela, dal jsem pokračovat, načetl se poslední uložený bod a mohu hrát. Bohužel po ukončení hry a znovu připojení klasického internetu se problém s padáním hry při načtení opět projevil. Takže u mě tahle rada nepomohla. Ještě někdo něco poradí? Díky.
Pokud toto nepomohlo, musíš odpojit internet a hrát bez připojení, dokud bethesda nevydá opravný patch..
 
Dnes jsem instaloval update češtiny na xbox a zmizely popisky perků i různých papíru co mam u sebe. Píše to lookup failed.
 
@Radko78cz Mohl bys být prosím konkrétnější (jaké papíry, případně screenshot)? A hraješ s nějakými dalšími mody? Případně by bylo možná efektivnější to řešit na Discordu.
 
@Sheckley To ti nemohla jít spustit ani ta předchozí verze. Máš nastavené windows tak, aby nešlo spustit nic, co není podepsané důvěryhodným certifikátem. Náš instalátor (stejně jako instalátory všech češtin) podepsaný není. Musíš tedy funkci Smart Screen (tak se ten nesmysl ve Windows jmenuje) vypnout.
 
1-9-2018_9-28-49_AM.png 1-9-2018_9-28-35_AM.png Před update to bylo v poho. Nic nového jsem neinstaloval. Mody mám. Možná se to některým bije.
 
@Radko78cz Tak to poprosím i seznam používaných modů... Jinak zatím nikdo jiný problém nehlásil.
 
To ti nemohla jít spustit ani ta předchozí verze. Máš nastavené windows tak, aby nešlo spustit nic, co není podepsané důvěryhodným certifikátem. Náš instalátor (stejně jako instalátory všech češtin) podepsaný není. Musíš tedy funkci Smart Screen (tak se ten nesmysl ve Windows jmenuje) vypnout.
Předchozí verze tedy 0.9.2 šla normálně bez problému..
 
Cavte chcem sa spytat chcem si kupit original Fallout 4 či mi pojde tam čeština.Dakujem.
 
Back
Top