• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.


Skupinová statistika

Uživatelé:
6
Vlákna:
0
Příspěvky:
0

Nejnovější příspěvky

Fallout 4 CZE

Beta češtiny pro Fallout 4

[QUOTE="pa...[/QUOTE]
Dakujeem vypnem internet a nepadato. Dufam ze tu chybu opravia skoro.
 
Veľké ďakujem prekladateľom... super darček pod stromček. Inštalácia na čistý Fallout 4 so Steamu. Funguje bez problémov ;)
 
Alexander a ostatní problém neni v češtine ale v hre samotnej, treba sa odpojit od internetu a potom hru spustit
 
Zdar tak už to je. Čeština funguje pomohl mi švagr ten se vyzná podstatně více než já. Tak velký dík zdejšímu týmu překladatelů a přeji bohatého Ježíška.
 
Čau, chtěl jsem se zeptat, je tu někdo, kdo hru hraje na Xboxu? Pokud ano, jede vám čeština tak, jak má? Nevím, jestli je to GOTY verzí, ale já toho hromadu přeloženého nemám.Většina věcí v menu, v PIP-BOYovi je toho také hodně, minimálně polovina perků není přeložená. Přikládám pár fotek.
A na jedné fotce je překladatelská chyba, u perku KOVÁŘ, je tam ,,roztop kováru,, místo kovárnu.
IMG_20171224_121021.jpg IMG_20171224_121737.jpg IMG_20171224_121808.jpg IMG_20171224_122427.jpg IMG_20171224_130140.jpg IMG_20171224_141554.jpg IMG_20171224_141708.jpg IMG_20171224_141817.jpg IMG_20171225_014749.jpg
 
Dík za češtinu ,instalace bez problemu.Menší ocenění odejde ve středu.Velký dík.
 
@Midran Na konzolích není přeloženo uživatelské rozhraní... je to takový mix asi 500 řetězců, které nejdou přeložit (menu, různé nápovědy, ...). A co se týká perků, tak ty nejsou přeložené proto, že je předefinovávají DLCčka. Stejně tak jsou předefinovány i některé questy (např. The First Step).

Jaj a teď vidím, co to tam je za šílenost na tom posledním obrázku: "Roztop kováru a..." (i kdyby to byl jen překlep, tak "roztopit kovárnu" mi nezní správně a čekal bych spíš "roztop výheň"). Tohle jsou přesně blbosti, které potřebujeme hlásit :D https://github.com/prekladyher/fallout4-cestina/issues/192
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Takže češtinu jsem už zprovoznil ale také nejprv nefungovala. Moc díky za překlad a veselé svátky.
 
Palko: Děkuju za objasnění problému, jdu smazat DLC, snad to pak bude lepší a co se týče chyb, tak jsem bohužel tak nadšený z češtiny, že je i nevědomky přehlížím :) ale rád odešlu, pokud na nějaké narazím
 
Nechci pindat, ale ten problém s padáním hry v menu tu je ode dne vydání a co sem se dočetl Skyrim má to samé....
 
Ahoj, diky vsem za skvelou praci a hlavne diky, ze je ted pro me Fallout 4 hra se kterou stravim prijemne chvile pod stromeckem...Za me vse ok, instalace bez problemu (win 7). Poslu jako odmenu nejake penize! Diky!
 
Jen taká blbost,Pří instalaci češtiny musý být vymazány uložene pozice.Jinak nejdou dialogy mezi osobami. Zmijak
 
To určitě ne... Uložené pozice nemazat! Jediné, co je potřeba smazat, je ALFA verze češtiny, protože nám instalátor neumí přepsat její soubory. Ale to se dá napravit i dvojitou instalací (nainstalovat to dvakrát dokola).
 
Ahoj. Muzete me prosim poradit. instalator fungoval, vse se nainstalovalo, ale po zapnuti hry a stiskuti prvni klavesy me to spadne. Poradite prosim co mam delat
 
Velké díky, tak si zahraji konečně s češtinou. Instalátor bez problémů. Super!!!!!
 
Ahoj, tak instalační verze mě taky nefungovala, tak jsem zkusil tu zip a ta funguje úplně perfektně.
 
Ahoj, mě čeština chodí asi na pul :( . Menu je v angličtině . U ponku , stanic i pip boy mám v angličtině co chci s předměty dělat ( drop, scrap , all items..atd )
 
@janspeedy Na jaké platformě? Uživatelské rozhraní jde přeložit jen na PC. Na konzolích tohle bohužel nejde.
 
je to na PC ,asi jsem někde udělal chybu :( . myslel jsem že to tak má být,ale nikdo kromě mě o tom tady nepíše
 
Překlad rozhraní je v "Fallout 4/Data/Interface/Translate_en.txt". Pokud jsi instaloval ručně ze ZIP balíčku, tak si tohle zkontroluj.
 
ok. díky podívám se na to . asi jsem to opravdu někde zblbnul :) zkontroluji to a dám vědět :)
 
Po instalaci Češtiny mi nefunguje správně zvuk veškeré dialogy ve hře které jsou doslova řečeno z očí do očí u postav jsou hluché,
jenom když se otočím do strany mimo dialog tak slyším hlas, čeština je v pořádku jenom ten zvuk,
nevim čím to může být, může te mi někdo poradit ?
Instalátor jsem použil Zip.
 
@GuTaLaX Tohle češtinou být nemůže. Na internetu jsem našel, že lidé zmiňují problém s 5.1 a 7.1 zvukem. Zkus tedy někde v nastavení hodit do obyčejného sterea.
 
Back
Top