• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Beholder 2

Beholder 2 0.1.2

Electricman37 přidal nový překlad:

Beholder 2 - Český překlad hry Beholder 2.

Beholder 2 je pokračování skvělé indie hry Beholder. Tentokrát hrajete za Evana Redgrava, který po smrti svého otce začíná pracovat na Ministerstvu. Aby zjistil, proč jeho otec zemřel, musí ujít dlouhou cestu. Vystřídáte několik prací, budete špehovat své kolegy a učiníte spoustu těžkých rozhodnutí, které vás často mohou stát život.

Pustil jsem se do překladu hry Beholder 2,...
Zjistěte více o tomto překladu...

Díky za podporu. :) Ale bude to opravdu trvat dost dlouho. Momentálně mám přeložené hlavní menu, nastavení, intro hry a kousek začátku hry (takový v podstatě tutoriál).

Takže on se překládá i první díl? Jestli ano, tak to je super. Vím, že se první díl překládal ale nějak to stroskotalo.

Zdravím, jestli by jsi chtěl pomoci s překladem dej vědět. A nějak se domluvíme, požádal jsem o přátelství na steamu. Díval jsem se a toho textu je opravdu hodně a budeš mít co dělat. Ty to edituješ přes ten in-game editor nebo přímo ten soubor strings?

Promiň, že jsem neodpověděl, ale je to tak, na překladu už nepracuji. Momentálně dělám na překladu Phoenix Pointu. Přeju hodně štěstí. :)