• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Battlefield 1

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Tak co říkáte na nový Battlefield? Za mě velký palec nahoru. Konečně důvod se k sérii vrátit. Jen to vypadá že tento díl nebude mít české titulky. Což je vážně shit :( Nevím co se stalo že EA czech u tak velkých titulů na to kašle :( ..

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Já nevím jak vám ale mě se ten nový BF libí moc. Vizuál a zvuk orgie :) a hratelnost bude stará dobrá pecka. Změny počasí to bude už jen lahůdka...

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Osobně jsem na to vcelku zvědavý, i když mi první světová po stránce zbraní a techniky nikdy nepřirostla k srdci, tak u toho asi chvilku nějaký čas strávím a zrovna v tomhle případě mi asi cz chybět nebude.

Naposledy upraveno:

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Já si celou dobu přál nově zpracovanou WWII. Ale teď si myslím že WWI byl ještě lepší krok. Je to prostě neukoukaný a jsem zvědavý jak moc se DICE v tom vyřádili. Co do teď vidím mě utvrzuje v tom že to zatím bude pecka. Jen doufám že to zoptimalizuji stejně kvalitně jak SW Battlefront.

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Ja bych radši češtinu do MP na kampaň co dohraju za 3hodiny to nemá cenu.

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
ČEŠTINA
Zahrajte si Battlefield 1 v češtině! Xzone je sponzorem českého překladu od SaKra týmu. Čeština bude dostupná cca dva měsíce po vydání hry.

Barbar

Čestný člen
upřímně na odreagování dobrý ale jinak vážně bych to nebral.....docela pěkně to vystihl tenhle ten :
je tma par veci kterych jsem si vubec nevsiml upřímně.