• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Battlefield 1

Battlefield 1 2017-02-25

sarakat

Člen
sarakat přidal nový překlad:

Battlefield 1 - Překlad do oblíbené střílečky.

SaKra tým pro vás připravil překlad této oblíbené střílečky.

Jedná se o kompletní překlad vč. české diakritiky, avšak i přes veškerou snahu se autorům češtiny nepodařilo zajistit zobrazování některých textů souvisejících s online hraním (online verze Kodexu, názvy battlepacků, některé online statistiky, nahrávací obrazovky apod.), neboť si hra tyto texty stahuje přes internet. Dále se v části hry pro jednoho hráče nezobrazují konce dlouhých textů...
Zjistěte více o tomto překladu...

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Diky za smazaní komentaře, jsem asi slepej nebo hloupej a ale nemužu nikde češtinu stáhnout jen MENU BEZ DIAKRITIKY ,to je všechno .Diky za pomoc.

Dobrý den,Děkuji za češtinu do battlefield 1. Mám jen otázku nebudete náhodou překládat hru battlefield 5 ? dekuji

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Ptej se na jejich stránkách. Ale co vím tak teď SaKra tým překládá Sniper Elite 4, zda budou překládat Battlefield V poté, nevím.

Ahoj,kdyz kliknu na stahnout tak mi napise ze google+ konci blablabla a nejde to stahnout,na vasich strankac je aktualni cz ?jinak dekuji za vasi praci,klobouk dolu zmejte se a cau

Luk4s

Člen
Příspěvek nad tebou je aktualizace o změně adresy překladatelské skupiny. Je to tak strašně těžké nejdřív číst a až potom psát?

Luk4s:neni to tezke ale kdyz kliknu na zmenu adresy tak me hodi na stranky preklady her s odkazen na stahnuti kde mi take vyskoci take tabulka google+ atd pane chytry,tak jsem chtel stahnout primo z jejich stranek,no a pripada mi ze to neni ta nejnovejsi cz proto se ptam