• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Batman: The Telltale Series

Batman: The Telltale Series

CharlottinyCestiny přidal/a nový překlad:

Batman: The Telltale Series - Čeština do telltale adventury Batman

Město Gotham je znovu v ohrožení. Vy se musíte stát Batmanem - hrdinským alter egem mladého milionáře Bruce Waynea, jenž vyráží do noci bojovat proti bezpráví. Znovu se setkáte se starými známými záporáky, mezi které patří například Catwoman nebo Carmine Falcone.

O překladu:
Epizody 1 a 2 byly již přeloženy autorem Godxon. Jeho práce byla vynikající, je proto škoda, že hra nebyla přeložena celá. Pokusili jsme se autora kontaktovat, zda-li můžeme pokračovat tam, kde on skončil...
Přečtěte si více o tomto překladu...

DaNkoXX

Člen
Super, tak to mám radost. Ani jedna sezóna mě moc nenadchla, ale věřím, že v češtině to bude zcela jiný zážitek a určitě tomu dám druhou šanci. Tak hodně štěstí! :)

Pupik80

Člen
Děkuji,další dobrá zpráva,tak to se mám opět na co těšit.Hru mám v knihovně,tak si ji časem budu moci zahrát v češtině.Tak ať se práce na překladu daří.