• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Batman: The Telltale Series (E1 & E2)

Batman: The Telltale Series (E1 & E2) 2017-12-28

Godxon

Člen
Godxon přidal nový překlad:

Batman: The Telltale Series (E1 & E2) - Překlad prvních dvou epizod epizodického Batmana.

Autoři překladu:
  • Godxon 1 (překlad
  • Hugozlata (testování)
  • Morfeus.. (testování)
  • Zhilian (technické věci kolem překladu)
Ukázka češtiny:

O hře:
Město Gotham je znovu v ohrožení. Vy se musíte stát Batmanem - hrdinským alter egem mladého milionáře Bruce Waynea, jenž vyráží do noci bojovat proti bezpráví páchaném na běžných obyvatelích...
Zjistěte více o tomto překladu...

Godxon

Člen
Ahoj,
aktuálně se rozmýšlím, jakou hru jako další přeložím a mezi těmito hrami se nachází i další epizody pro Batmana. Pokud překlad chcete, můžete hlasovat v této anketě:

eliska

Člen
AC: Rogue je jediný 100% nepřeložený. Budu držet palce, aby to vyšlo. Byla bych moc ráda a moc vděčná.:kiss:

PLuto

Člen
eliska napsal:
AC: Rogue je jediný 100% nepřeložený. Budu držet palce, aby to vyšlo. Byla bych moc ráda a moc vděčná.:kiss:
Radši v klidu dodělat zbývající epizody Batmana, ať je celá série kompletní.

Děkuji za přeložení zbývajících dílů Batmana!! Jsem myslel že na Assasin Rogue nedávno vyšla čeština nebo ne?

Godxon

Člen
Děkuji za přeložení zbývajících dílů Batmana!! Jsem myslel že na Assasin Rogue nedávno vyšla čeština nebo ne?
Na Rogue sice čeština vyšla, ta ale byla z velké části nedokončená - proto jsem Rogue zařadil do ankety. Ale třeba se na jeho překlad vrhne někdo jiný. :)

eliska

Člen
Škoda:cry: Já tušila , že ta kreslená anekdota vyhraje. No nic tak budeme čekat, snad se někdo najde;);)

eliska

Člen
Já to nemyslela zle a překlad jako tako fajn i na Batmana. Všechna čest, úcta a poděkování Godxonovi. Rozhodl se demokraticky(y) Jen mi to zabylo líto, že ASC to nevyhraje. Rodinný kult;)

O

OndraDanis

Návštěvník
Zdravím, chci se jen zeptat, překlad ještě není nebo jsem jen slepej a nemůžu najít odkaz na stažení?

Milhousek

Čestný člen
Člen
Zdravím, chci se jen zeptat, překlad ještě není nebo jsem jen slepej a nemůžu najít odkaz na stažení?
Nahoře je tlačítko Stáhnout - přes externí odkaz. Odkáže tě to na Godxonovi stránky.
Překlad právě probíhá. Jelikož jsem zjistil, že čeština k prvním dvěma epizodám, kterou jsem již dříve vydal, je ve špatném stavu, vytvářím překlad od začátku. Aktuálně stále překládám první epizodu.

ahoj jsem DarkCrow chci se zeptat kdy by mohl být překlad hotový na batmana telltale series na epizody EP.2 až EP.5