• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins 1.1

Čeština je tvořena pro originál steam verzi. Pokud ji tedy vlastníš, pošli mi ten konkrétní soubor, a já se na to podívám.
 
Aho poradíte mi někdo.
když to nainstaluji tak to napíše že to neni pro mou verzi jde s tím něco udělat?
Předem děkuji za odpověd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jo, pár nahlášených chyb mi prostřednictvím formuláře dorazilo, ale zatím to nebylo nic závratného, abych vydal opravný patch.
Jinak na dokončení překladu mi stále nezbývá čas.
 
Ahoj ...
Ja počkam klidně aj 10 let, mate dostatek času zhiliane.Nema smysl honem někam pospichat a překlad bude nekvalitní.Steam hru BAO jsem si zatim odložila na externí hardisk a sleduji vas.

Chtěla bych ti něco napsat.

Nechci se ti do toho plest, ale nedoporučuji, už pokračovat v překladů BAK, protože tato hra je pro pc verzi absolutně nekorektní a nestabilni a určitě ma mnoho textu na překlad.Byla by to zbytečna prace a marna snaha, ja nevim je to jenom můj nazor.

Mam i7 se 6 jadrakem a gtx 970 nejnovši herni mašina asus to nestiha, FPS 10 - 12 max, graficke lagy a neoptimalni verze.Nastavila jsem aj nejnižši vykon graficke karty a stějne mi to nepomohlo.

Nemam virus a spyware, zbyečne aplikaci na pozadi nezatěžuji pc a přesto je jenom jeden problem u tyhle hry BAK.U ostatních her nemam žadne potíže, ty jedou jak rychlik na max detaily v FPS 65 -120.Podpora 3D vision je uplně 0.

Krasný den ti přeji ...
 
Zkoušela jsem to mam i7, gtx 970 a 2x ssd disk a nepomohlo mi to.Batman arkham knight je posledni verze cele serie, ale pc verze je hrozně problematicka.Mam na mysli bugy, fps max 11 - 12, graficke lagy a to mam velice silnu herni mašinu.Zkoušela jsem starši aj nejnovši ovladače na grafiku a bohůžel nic.

Rozhodla jsem se, že zůstanu u batman arkham origins s češtinou a bude to pro mě jako poslední díl.Napsala jsem na podporu steam, ať mi tu hru BAK odeberou z knihovny a nechci ani nazpatky penize, ale nenecham si zničit pc.
 
mne to tiez blblo, mam gtx 980, i5, 24gb ram, hral som to na 1440p vsetko max a klesalo mi to k 12fps atd, hra na ssd.ale najaky patch to asi fixol.
 
Ahoj ...
Nechci se ti do toho plest, ale nedoporučuji, už pokračovat v překladů BAK, protože tato hra je pro pc verzi absolutně nekorektní a nestabilni a určitě ma mnoho textu na překlad.Byla by to zbytečna prace a marna snaha, ja nevim je to jenom můj nazor.

Ahoj Lilly,
díky za podporu. Musím přiznat, že na překlad BAK jsem se určitě nechystal a to nejen kvůli bugům.
Co se češtiny pro BAO týče, tak zatím final verze nebude. Nemám na to vůbec čas. A podle vyhlídek budu teď minimálně na 2-3 roky "zapykanej", takže kdyby se našel někdo, kdo by chtěl překlad dokončit, tak se zlobit nebudu.
 
BAK si překlad ani hraní nezaslouží ať si to strčí někam :D ...

Origins jsem si stáhnul včera včetně češtiny a po prvnotním nepochopení kdy sem zapomněl že není přeložený menu a dobu sem studoval proč CZ nefunguje :D tak hra mě zatím dost baví, překlad je super, jen je škoda, že je tak děsně osekanej no ty anglický texty prostě bijou do očí, aspoň to menu se mohlo přeložit, ale i tak dík.
 
To CougarCS93:
Jsem rád, že se ti překlad líbí, ale zkus se vžít do mé situace. Strávíš nad překladem nespočetné množství času. Lidi ti naslibují hory doly, no a když vyleze na povrch alespoň BETA, tak sliby jsou ty tam, ale hlavně, že si hru všichni zahrajou alespoň s částečnou češtinou, vždyť to na pochopení děje stačí. No a že s tím měl autor tolik práce a něco jsem mu slíbil? No a co?! Stejně nezjistí kdo jsem.
Chci tím jen říct, že čas, který jsem nad tou češtinou strávil, jsem mohl využít daleko lépe...
 
Zkoušela jsem to mam i7, gtx 970 a 2x ssd disk a nepomohlo mi to.Batman arkham knight je posledni verze cele serie, ale pc verze je hrozně problematicka.Mam na mysli bugy, fps max 11 - 12, graficke lagy a to mam velice silnu herni mašinu.Zkoušela jsem starši aj nejnovši ovladače na grafiku a bohůžel nic.

Rozhodla jsem se, že zůstanu u batman arkham origins s češtinou a bude to pro mě jako poslední díl.Napsala jsem na podporu steam, ať mi tu hru BAK odeberou z knihovny a nechci ani nazpatky penize, ale nenecham si zničit pc.
Lilly a skúšala si nastaviť v ovládacom paneli aby hra používala GTX 970? Možno, že máš nastavené aby hra používala integrovanú grafiku. Tie 10-12 FPS sú divné, lebo ja mám podobnú zostavu ako ty a ide mi to skvele na 60FPS sem tam klesne na 50 a mám všetko na Max okrem Interactive Smog a Paper Debris, ktoré mi FPS veľmi brzdia až na 40FPS. Odporúčam ti ešte pozrieť tieto návody http://steamcommunity.com/app/208650/guides/#scrollTop=200 http://steamcommunity.com/app/208650/discussions/0/405691491106183904/ ktoré mi veľmi pomohli. Zostava:
GTX 970
I5 4460
8GB RAM
Windows 10
 
To, že ti čeština nejde je všeobecný pojem. Napiš co se děje v průběhu instalace, abych ti mohl poradit.
 
No mne tá beta čeština nejde :( Mám verziu hry 1.0 možno preto... každopádne ďakujem za predošlé češtiny sú fakt skvelé a ak by sa dalo poradil by mi niekto aby mi hra s češtinou šlapala aj na tej verzii 1.0??
Verze 1.0 bude asi znamenat kvalitní warez verzi ne? Co k tomu víc dodat ...
 
Díky za cz, nejdřív jsem myslel že nefunguje, protože vše je EN, ale pak když jsem dal start hry, tak titulky ok - CZ, jen to menu a tak je v EN - půjde to také přeložit? Ne že bych na tom trval, ale bylo by to fajn, asi se to někde už rozebíralo, tak se omlouvám, každopádně díky. Dobrá práce. (y)

PS: Mám Steam verzi hry (ne warez) a u exe mi to také ukazuje 1.0.0.0, tak nevím, asi neaktualizovali exe hry, ale jiné soubory patchem :eek: o: Tedy doufám že hra už nějaký ten patch dostala :D
 
Cau,ja myslel ze za cestiny do tech top her,dela nejaky profik za penize.Jestli to delas jako obycejnej typek se svou praci,soukromim atd tak to ses dobrej.Predchozi dily batmana dokonala prace od tebe,fakt luxus.Je moznost ti nejak pomoct u Origins stim menu a popiskama atd?ja angl umim jaks taks,ale mati je bejvala ucitelka Aj tak ji to dam at se nenudi;)..
 
To Stam:
Přesně tak. Překlady dělám ve svém volném čase a mám z toho většinou pář šušňů a spousty keců a připomínek od lidí, kteří si myslí, že je to brnkačka. To pak člověka přestane bavit.
Pokud chceš texty na dopřeložení textů v INT souborech, tak budu jedině rád. Já na to bohužel nemám čas.
Jestli je chceš tedy poslat, tak dej vědět.
 
Zhilian napsal:
Překlady dělám ve svém volném čase a mám z toho většinou pář šušňů a spousty keců a připomínek od lidí, kteří si myslí, že je to brnkačka.

To bude i tím, že občas se našli, možná ještě najdou, chytráci a podvodníci, kteří byli schopni vysypat ven polotranslator a vydávat to za češtinu, případně si u toho ještě honit triko. Poslední dobou děcka moc nečtou, nesmysly v textu nevnímají a jsou nervní, když něco nemají hned, takže když narazí na tyhle chytráky, tak mají najednou pocit, jaká je to hračka a že "se to tak přece dělá".
 
Já už hru dohrál a překlad je super, to že není hra přeložená komplet jsem tak nějak překousl a ono když se to tak veme všechno důležité přeloženo je ...

Veškerý příběh, potěšilo že jsou přeloženy i popisy postav a veškerý ty audio nahrávky ... Taky jsem měl DLC a to bylo přeloženo taky, což mě mírně překvapilo, takže za mě velký dík ...

V samotným překladu jsem nějaký chybky vůbec nezaznamenal a byl jako vždy kvalitní.
 
Fakt super práca. Ale bude niekedy tá čeština úplne dokončená? Preklad deja je fajn, ale tie anglické texty sú otravné.
 
Koukám, že by každý chtěl full překlad, ale ruku k dílu už nikdo nepřiloží. Já na to zkrátka nemám čas. Už jsem tu psal, že se toho dokončení může pustit kdokoliv. Já mu texty milerád poskytnu.
 
Jak to hraju tak zjistuju ze k velky zabave ten zbytek cesky ani nepotrebuju,ale urcite si to zahraju jeste jednou to new game plus a kdyby by bylo cesky i to cemu jsem moc nerozumel bylo by to fajn..takze mi to klidne posli,ale nemam stim zadne zkusenosti.Menu at je klidne anglicky ale ty popisky pri hre a pri bosech a kompletne ty veci co jsou pod tabem(mapa,hotham intel atd...)
 
Je nějaká reálná šance, že by češtinu někdo kompletně dokončil? Určitě bych potom přispěl jak Zhilianovi za skvěle odvedenou dosavadní práci tak novému překladatelovi, který by ji dokončil. Předem dík za odpověď.
 
Nemít za měsíc a něco státnice, tak bych s doděláním překladu pomohl...S překládáním jisté zkušenosti mám, pomáhal jsem Jethrovi s překladem Civilization V: Brand New World a také jsem překládal herní články. Horší je to s technickou částí, někdo by mi musel texty vycucnout a poslat. Takže slib: pokud se toho nikdo neujme ani do toho června, kdy už doufejme budu mít státnice úspěšně za sebou, tak bych s dokončením překladu rád pomohl. :)
 
OK. Já budu taky rád, když se do toho někdo pustí. Já na to nemám čas.
Až to bude aktuální, tak napiš a já ti pošlu soubory s texty.
 
Back
Top