1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Batman: Arkham Knight [Smazáno]

Téma ve fóru 'Vaše překlady' založil Barbar, 30 Červenec 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Barbar přidal nový překlad:

Batman: Arkham Knight - Poslední díl Temného rytíře

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Farflame

Farflame Člen

Z tebe už někdo zodpovědný nebo nedozpovědný udělal autora překladu, Barbare? :)
    Je to pořád překlad od týmu michalss, ne?

3. Barbar

Mno jsem v týmu Predátora i Michalsse a mám to sem dávat tak to sem dávám :) Dělám mu Alfatesty. Co se týče Batmana tak na něm taky dělám stejně jako na dalších projektech.

4. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Já si to snad díky vám i zahraju a to sem tu hru zavrhnul po těch průserech co na tom na PC udělali a jak tu hru zavrhli. Ale platit plnou cenu jim nehodlám platit ani náhodou bastardům, to radši tady týmu pošlu nějakou sumičku jako dík celkově za všechny překlady :D

5. Barbar

Rozhodli jsme se přeložit i všechny DLC. Problém je že, je to asi 12 000 6 000 řádků navíc, takže termín dokončení bude hodně prodloužen. Je to bez duplicit.

Odhad je ke konci roku, ale bude to stát za to!

Naposledy upravil moderátor: 19 Srpen 2016
  6. Hanziano

Hanziano Člen

je nějaká menší spolupráce s Zhilianem na překladu? Pač všechny arkham češtiny byly od něj vynikající...

7. Barbar

Nikoliv, ale dělá na tom profesionální tým který má na svědomí mnoho překladu jako třeba GTA 5, Rise of the Tomb Raider nebo Dragon Dogma.

8. Barbar

VELKA AKTUALIZACE

Základní hra byla do překládána a běží testování . Během testování se našli dva soubory které byli kolizní a shazovali hru proto bylo rozhodnuto, že se musí hra dojet na 100% ze všemi výzvami a DLC aby se zabránilo těmto stavům.

Celkově základní hra bez výzev za to s Ridlerovima hádankami zabrala na testování 72 hodin, pakliže budete děla výzvy přidejte si další 3 minimálně. Nutno říci že kvůli Ridlerovi jsem musel vyměnit klávesnici neboť stará nepřežila...

Nyní se budou překládat všechna DLC a následně testovat. Nebudu odhadovat kdy bude práce u konce, ale jsem optimista. Práce nám jde od ruky:)

9. Barbar

BATMAN: ARKHAM KNIGHT

Během dneška všem beta testerům přijde email a v něm bude spousta informaci o samotně češtině + aktivační klíč. Beta tester je člověk, který je, buď členem našeho týmu, člověk co nás jakkoliv podpořil(pokud dal svůj email do poznámek) nebo nám pomohl při překladu. Vydání pro všechny bude, až skončí beta testing, což bude někdy na konci roku.

Děkujeme všem za přízeň

10. michalss

michalss Člen

Preklad je dokonce a bezi beta...

11. Ahoj.:) Tak kdy?Uz muzu koupit hru?:)

12. jurdakoren

jurdakoren Člen

kdy bude oficialne venku? předem děkuji za odpověď

13. Lilly

Lilly Člen

Nechci se do toho plest, ale jasne vam kluci překladatele napsali, kdy to asi bude. Doopravdy se muze stat, ze to nekoho nastve a vykasle se na cely překlad. Chce to trpelivost a musite pockat. Vubec jim nekteri nechcete dat cas. Berte na vedomi, ze to muzete stahovat zdarma a vyzaduje to hodne casu. Pak se nedivte, ze vam bude padat hra, kdyz nebude test a kontrola provedena na 100%

Ja jsem si tez koupila tuhle hru BAK a nezacnu ji hrat, dokud neudelaji ten preklad. Jenom diky prekladatelum, vas tahle hra bude bavit. Zkuste si to zahrat v anglictine a zachvili vas to prestane bavit, protoze nebudete vedet co tam mate udelat. Tady se to nastesti nestalo, ale byla jsem svedkem, kdy byli lidi vuci autorovi prekladu neprijemni a nedockavi. Bohuzel ten stratil nervy pozastavil preklad, zrusil svuj web a tim padem to pro neho zhaslo a sel se radsi venovat svoji rodine a povinostem.

Proste nekteri lidi chteji stribrny talir po pod nos a vubec si neuvedomuji co to dalo casu a namahy autorovi nez neco prelozil. Uz jsem to myslim nekde psala, pamatuji si na ZHILIANA, kdyz se snazil o preklad hry BAC, nekteri lidi byli na neho tak neprijemni (Kdy to bude ? jakto, ze ti to tak dlouho trva ? atd ... ) Moc, uz tomu nechybelo, aby zastavil preklad a vykaslal se na ne. Nastesti, byli tam hodni lidi co ho podporovali a drzeli mu palce.

Pockam si klidne aj dva roky. Casu dost ....

• Souhlasím Souhlasím x 1
  14. Barbar

takze jeste ujasneni...Dekuji Lilly za povzbuzeni.

Paklize chcete jiz mit preklad Batmana existuje jedna cesta a to stat se sponzorem prekladu navod je zde :

http://lokalizace.net/

jsou tam ruzne metody plateb a castka je libovlnam, lide posilaji od 100-500 ale je to na Vas. Paklize poslete prizpevek na danou CZ a nasledne poslete print screen platby pripadne s ktereho uctu kolik jste posilali a date email tak na ten Vam poslou CZ na danou hru co sponzorujete
    https://www.facebook.com/lokalizace.net/?fref=ts

15. michalss

michalss Člen

Cestina je oficialne venku, najdete na nasich strankach..

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku