• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Batman Arkham City

Batman Arkham City 2022-03-24

Zhilian

Překladatel
Příspěvky
114
Skóre reakcí
94
Bodů
0
Zhilian přidal nový překlad:

Batman Arkham City - GOTY edice

Pokračování vynikající hry s netopýřím mužem v hlavní roli. Arkham City přináší vypilovanou hratelnost a až pětkrát větší svět, než jeho předchůdce! (Arkham Asylum). Děj hry se odehrává rok po finále prvního dílu a zavede vás do nápravného zařízení v Arkham City, kde si vězni určují svá vlastní pravidla a jediným nepřítelem jste pro ně vy! Tedy vy, v roli Batmana...

Pokud se vám moje překlady líbí a chcete mi za ně poděkovat, můžete tak učinit dobrovolnou...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Ahoj Zhiliane chcel by som nahlásiť chybu. V misii kde zachraňuješ tretieho rukojemníka od Riddlera
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

presnejšie 2:53 padne dabing. To znamená že nie je nie počuť ako sa Batman rozpráva s rukojemníkom naštastie titulky fungujú.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Je fajn, že hlásíš chyby, ale potřebuju vidět český překlad (titulky), abych se mohl chytit toho, kde ta chyba může být.
 
No češtinu teraz nemám nainštalovanú a kým sa dopracujem k tej misii tak to potrvá avšak ak to pomôže.
 
Určitě by to bylo lepší, takhle netuším jaký je tam text a hlavně v jakém souboru to hledat. Bylo by to vážně na dlouho.
Pokud budu mít indicie, tak bych to měl najít raz dva.
Ale jde i o to, jestli ten dabing přestane fungovat jen v počeštěné verzi nebo už v originál ENG.
 
Hm. Takto mne to robilo keď som inštaloval češtinu podľa tohto návodu:
stáhnout tento soubor:
https://webshare.cz/file/TF7du2jp1u/batman-2-steam-repas-exe
http://czshare.com/3411711/r3nG/batman_2_steam_repas.exe

Nastavit cestu do adresáře batman 2 (Batman Arkham City GOTY) a nechat přepsat všechny soubory.
Potom nainstalovat češtinu pro steam verzi k počeštění videa a zbytku souborů.
Batman: Arkham City (steam)
http://cestiny.idnes.cz/Download.aspx?id=D120722_852557

Pak nainstalovat opravný doplněk.
https://webshare.cz/file/i91IMe94Te/batman2-doplnek-repasu-exe
http://czshare.com/3442333/11d7/Batman2_doplnek_repasu.exe
 
Mám ale vtedy som nemal originalnu verziu ale cracknutu a potom keď som mal cez steam GOTY tak som myslel, že aj tu treba podľa toho návodu.
 
Ahoj mám takový problém když dám new game a chci zahájit první misi, Tak mi zčerná Obrazovka a nic se neděje ale jen když nainstaluji češtinu, když ji tam nemám tak bez problému hra běží nevíte kde by mohl být problém? :)
 
Jakou máš verzi hry? Předpokládám, že steam.
Tato čeština je pro GOTY edici, takže pokud nemáš GOTY, ale jen základní edici, tak by mohl být problém v tom.
Chtělo by to trochu rozepsat, takhle hledáme jehlu v kupce sena.
 
jaj Promin :( jojo mám steam GOTY :) no já nevím co bych víc napsal. Zapnu hru: Menu vše mám česky ale jak dám new Game a chci hrát Tak mi zčerná Obrazovka a nic se neděje, takže to musím Přes procesy vypnout pak jsem to zkoušel bez češtiny a to v pohodě jede :( není třeba možný že byla nějaka mini Aktualizace na toho batmana? že by to nějak rušila ta čeština.
 
Právě teď jsem koukal na steam na BAC GOTY a žádná aktualizace tam hodně dlouho neproběhla.
Nezkoušel jsi prvně instalovat nějakou jinou verzi češtiny a až potom tu GOTY?
Vůbec netuším, kde by mohl být zakopaný pes.
Možná bych zkusil hru odinstalovat, nainstalovat znovu, a pak aplikovat češtinu z těchto stránek.
 
Hru jsem nainstaloval, aplikoval češtinu z těchto stránek a vše běží naprosto v pohodě.
Je mi líto, ale asi ti s tvým problémem nepomůžu.
 
kdyz chci stahnout cestinu tak dam notmalne binaries a je tam win32 v kterem mam stahnuteho batmana ale v instalaci cestiny mi to nejde rozkliknout
 
Neví někdo jak rozběhnout češtinu na verzi z Epic store? zkousel jsem snad uz vsechno .. prosim poradte mi :frown::frown:
 
Momentálně to asi nepůjde protože tato verze neprojde kontrolou souborů.... Autor češtiny (a nebo někdo šikovný) bude muset udělat úpravu...
 
To by bylo fajn, taky bych moc rád češtinu aplikoval na hru. Vždy mě batman míjel a teď když byl zdarma na Epiku a s velkou slevou na Steamu... Čech nepohrdne :)
 
Zdravím.
Mohly by někdo upravit češtinu pro verzi z Epic storu?
Pro jistotu přikládám chybovou hlášku
 

Přílohy

  • Sw8ucsYl.jpg
    Sw8ucsYl.jpg
    26,2 KB · Zobrazení: 62
Tak čeština Batman Arkham Asylum ve verzi od Epic Game je upravená... Technik nyní bude kontaktovat autora češtiny, aby došlo k jejímu zveřejnění.... Já jsem jenom malý severský elfíček, co dělá Santovi ... ehm... technikovi pokusného králíčka... Jinak nemám s tou češtinou nic společného a nemůžu tedy sdělit ani termín, kdy jí autor zveřejní....
 
niečo nové, pls?
............................................................................................limit slov
 
ještě tu nebyl :(
............................................................................................limit slov
 
Back
Top